FIFA 21 Szczegóły next Gena !

Jak wiadomo, w tym roku będziemy mieć dwie wersje FIFA 21, jedną dla obecnych konsol (i PC) i drugą dla konsol nowej generacji. Chociaż nie mamy szczegółowych informacji na temat obecnej generacji, EA Sports udostępniło niektóre nadchodzące funkcje następnej generacji, w tym niektóre szczegóły rozgrywki. Pamiętajcie, że funkcje te zostaną udostępnione drugiemu pierwszemu tytułowi EA Sports, Madden 21 (mimo to obie gry łączy bardzo dużo i często nowości się nakładają, a w przypadku silnika wręcz są identyczne)

Oto dziewięć funkcji nowej generacji, które EA Sports ogłosiło dzisiaj dla FIFA 21 i Madden 21:

Sterowanie dotykowe

Poczuj uderzenia, podania, podania, kopnięcia, rozwiązania i trafienia za pomocą wciągających kontrolerów. Nowy kontroler DualSense na PlayStation®5 z bogatym i responsywnym dotykowym sprzężeniem zwrotnym pogłębia rozgrywkę, pozwalając poczuć rytm gry w twoich rękach.

Błyskawiczne czasy ładowania

Szybsze ładowanie pozwala na szybszą grę niż kiedykolwiek wcześniej. Nigdy nie trać ostrości, ponieważ otoczenie stadionu ładuje się z niespotykaną szybkością, dzięki czemu możesz rozpocząć mecz w kilka sekund.

 Przebudowane oświetlenie i rendering

Autentyczny wygląd gry , odblokowany przez nowy system  oświetlenia, zapewniają ultrarealistyczne wrażenia z gry w piłkę nożną i wierność graczowi, poprawiając grę w każdej częsci stadionu.

Zmodernizowane ciała graczy

Technologia nowej generacji tworzy głębszą definicję w sylwetkach graczy, a dynamiczne oświetlenie akcentuje detale, takie jak twarze, włosy i koszulki, aby przenieść sportowców na zupełnie nowy poziom realizmu.

Przestrzenny dźwięk

Niezależnie od tego, czy wybiegasz z tunelu w Atlancie, czy skaczesz na trybunę w Green Bay, usłysz mrożący krew w żyłach ryk stadionu dzięki przestrzennej technologii audio nowej w Madden, która otacza cię, zapewniając całkowicie wciągające wrażenia.

Ruch gracza oparty na statystykach

Dane sportowca z prawdziwego życia przesyłane są do silnika animacji Madden, aby zapewnić płynne ruchy zawodnika podczas przyspieszania, biegania po trasach i zmiany kierunku. Ulepszona technologia animacji w FIFA pozwala doświadczyć ultra-responsywnego i realistycznego ruchu gracza.

Inteligencja gracza poza posiadaniem piłki 

Od dostosowywania podkładek pod goleń w 89 minucie do krzyczenia na podania w pole karne, humanizacja gracza odblokowuje najbardziej autentyczne zachowania postaci, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w sportowych grach wideo, pozwalając zobaczyć szczegóły i poczuć wszystkie emocje futbolu na najwyższym poziomie.

Nowe szczegóły pogodowe

Matka Natura ożywa w Madden jak nigdy dotąd. Z oszałamiającym nowym detalem zobacz stojącą wodę na zalanych deszczem liniach bocznych i mroźny zimowy śnieg gromadzący się na polu. Wzmocnione wizualnie warunki pogodowe wpływają również na definicję ubrań u sportowców, aby dopasować je do zmiennych środowiskowych.

Nowe zachowania wokół boiska 

Nowe kontekstowe reakcje graczy, ławek i fanów pozwalają poczuć wybuchową pasję zwycięzcy w ostatniej chwili lub przyziemną rozgrywkę. A filmy przed meczem zapewniają niespotykane dotąd wrażenia z meczu, aby zanurzyć Cię w widokach i dźwiękach profesjonalnej piłki nożnej.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi