FIFA Online 3 zamyka serwery, nowy ambasador FIFA Online 4

Niektórzy zawadiacy wiedzą że istnieje taki twór jak FIFA Online, który jest głownie ogrywany we wschodniej Azji.  No i dziś z smutkiem Garena (taka firma która babra się w grach MMO) zamyka serwery FIFY Online 3. Oto list pożegnalny:

Drodzy Menedżerowie,

Dziękujemy za wsparcie w ciągu ostatnich sześciu lat. Razem sprawiliście, że FIFA Online 3 jest ostatecznym doświadczeniem masowego trybu online dla wielu graczy w naszym regionie.

Niestety, wszystkie dobre rzeczy muszą się skończyć. Z ciężkim sercem Garena i Electronic Arts podjęły decyzję o przejściu na emeryturę FIFA Online 3 w naszym regionie, a serwery zostały zamknięte na stałe 30 czerwca 2020 r. To była trudna decyzja, ale niestety nasze zespoły programistów nie są już w stanie wspierać gra.

W dowód uznania dla naszych lojalnych menedżerów przygotowaliśmy serię ekscytujących wydarzeń, które potrwają do 30 czerwca 2020 r. Będziemy również udzielać ogromnych rabatów na wszystkie artykuły w sklepie gotówkowym, abyście mogli wykorzystać pozostałe środki pieniężne lub FC i będzie rozdawać mnóstwo gratisów – abyś mógł cieszyć się najlepszą zawartością FIFA Online 3 w ostatnich miesiącach. [Będziemy dostarczać regularne aktualizacje w nadchodzących tygodniach, więc bądźcie czujni.]

Wszyscy w zespole FIFA Online 3 bardzo doceniamy wasze wsparcie, pasję i poświęcenie na przestrzeni lat. Mamy nadzieję, że podobało ci się bycie częścią tak wspaniałej społeczności, jak my.

Dziękujemy za grę.

No i co z tego wynika? Że Garena będzie się zajmowała tylko i wyłącznie FIFĄ Online 4 (tą już na Frostbite). I (oby chociaż to myślenie życzeniowe) wrzucą tą grę trochę dalej, do Europy (tak, wiem że można grać, ale na ten moment to wszystko jest mega pogmatwane do ściągnięcia itd, nie ma ludzkich jezyków oprócz chińskich, koreańskich, tajlandzkich, a żeby odpalić angielski to trzeba zmieniać w plikach itd..). Dodatkowo FO4 dostaje nowego ambasadora i jest nim João Félix. Traktujcie tego newsa jako ciekawostkę, chociaż zobaczymy jak sytuacja się rozwinie 🙂

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi