Strona główna FIFA E-Sport Awans Reprezentacji Polski w rankingu FIFAe Nations Series!
E-SportFIFA 22Hot News

Awans Reprezentacji Polski w rankingu FIFAe Nations Series!

11

Nasza e-sportowa kadra ostatnio zaliczyła potężny sukces – weszliśmy do finału mundialu w FIFA 22 wraz z Brazylią. Niesamowite emocje, ale także nagroda dla naszych reprezentantów i całego kraju być na tak wysokim miejscu, nawet w grze komputerowej. To zaowocowało niezłymi nagrodami pieniężnymi, ale i także awansem w rankingu. Na które miejsce?

Reprezentacja Polski przed, i w trakcie mundialu w FIFA 22 nie była zbyt wysoko. Czemu? Ponieważ dopiero co debiutujemy na tej e-sportowej płaszczyźnie. Byliśmy na 22 miejscu – daleko od obecnego już sukcesu i wysokiego miejsca. Na jaką pozycję awansowaliśmy dzięki sukcesowi naszych reprezentantów w e-futbolu?

Znaleźliśmy się tuż za Brazylią. Aż na drugim miejscu. Coś niesamowitego, ale ta tabela oczywiście będzie się jeszcze zmieniać po kolejnych starciach. Brakuje nam blisko 700 punktów do Brazylii, ale co z tego? Miejsce w czołowej dziesiątce byłoby czymś miłym, ale drugie miejsce to już absolutne wyróżnienie. Teraz będziemy mogli oczekiwać od naszych kadrowiczów co najmniej miejsca na podium!

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...

Status założyciela w EA SPORTS FC 24 – jak go uzyskać?

Już na dniach oficjalna premiera EA SPORTS FC 24. Wiele miesięcy czekania...

Nowe karty Ikon!

EA Opublikowało film jak i grafiki związane z ratingami starych, jak i...