EA Sports sponsorem tytularnym jednej z czołowych lig piłkarskich!

Dziś świat obiegły całkiem sensacyjne wieści. EA Sports postanowiło nawiązać głębszą niż myśleliśmy współpracę z jedną z czołowych lig świata. Mowa o LaLidze!

EA Sports nawiązało współpracę z LaLiga. Będzie jej sponsorem tytularnym jako EA Sports FC, jak mówiły jeszcze rano przecieki, a później potwierdziła sama liga hiszpańska i EA Sports. Oto, jak wypowiedział się o tym partnerstwie jeden z czołowych pracowników kanadyjskiego studia –  David Jackson, VP Brand, EA SPORTS FC.

“EA SPORTS FC jest zaangażowane w dostarczanie najbardziej autentycznych i wciągających doświadczeń w światowej piłce nożnej. Nasza nowa, innowacyjna współpraca z LaLiga jeszcze bardziej podnosi te ambicje i umacnia pozycję obu organizacji w centrum kultury piłkarskiej”

“Widoczny zasięg i skala tego partnerstwa jest niesamowicie ekscytująca, podobnie jak możliwość dostarczenia niezwykłych doświadczeń fanom poprzez innowacje w grze, interaktywną rozrywkę i inicjatywy oddolne”.

Współpraca obejmie czołową ligę hiszpańską, jej drugi szczebel rozgrywkowy, a także turniej młodzieżowy LaLiga Promises a także eLaLiga – czyli e-sportowe rozgrywki. Prezydent LaLiga Javier Tebas skwitował tą współpracę w ten sposób:

“EA SPORTS reprezentuje najnowocześniejsze interaktywne doświadczenia piłkarskie, podczas gdy LaLiga jest na czele rzeczywistych rozgrywek piłkarskich z niezrównanymi doświadczeniami fanów na żywo, w transmisji i w formie cyfrowej”.

“Jesteśmy strategicznymi partnerami EA SPORTS od lat, a ta rozszerzona umowa jest zobowiązaniem do zapewnienia wszystkim fanom piłki nożnej kolejnego poziomu innowacji, połączenia wirtualnego i rzeczywistego świata piłki nożnej”.

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL