Nowe karty ikon i hero w FIFA 23 – wśród nich kolejny Polak!

FIFA 23 coraz bliżej nas, a w tym mamy coraz więcej świetnych informacji. W tym informacji o FIFA Ultimate Team i kartach ikon czy hero. Przecieki mówią, że jedną z nich będzie Polak!

Przewidywań i nowych przecieków jest naprawdę mnóstwo, ale jest ich za dużo jak na najważniejszą informację dnia, która jest dla nas – Polaków, bardzo istotna. Poza tą informacją, mam jeszcze kilka wieści, które podał @FutSheriff na Twitterze. Tak więc, spójrzcie tylko na nie!

nowe ikony
Jairzinho – brazylijska legenda, która rozegrała ponad 400 spotkań w jednym klubie – Botafogo FC.

NOWE KARTY HEROES

Javier Mascherano – argentyński obrońca, wiązany najbardziej z katalońskim klubem FC Barcelona.

Diego Forlan – urugwajska ikona, kojarzony głównie z Villarreal CF i Atletico Madryt. W finale Ligi Europy 2009/2010 strzelił dwie bramki, w 32 i 116 minucie, gdzie to jego ekipa – Atletico, wygrało to trofeum.

Tomas Brolin – szwedzki piłkarz, który był szwedzkim bohaterem Mistrzostw Świata 1994 i Mistrzostw Europy 1992. Najwięcej meczów rozegrał w Leeds United, więc zapewne będzie przydzielony do Premier League.

Euzebiusz Smolarek – nasz Polak Rodak, który doprowadził nas swoimi ważnymi bramkami do Euro 2008, a także zaliczył świetny sezon 05/06 w Borussi Dortmund (zapewne będzie bohaterem z Bundesligi).

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL