Strona główna FIFA FIFA 23 Doszukałem się wielu błędów po godzinie gry w karierę w FIFA 23!
FIFA 23Kariera

Doszukałem się wielu błędów po godzinie gry w karierę w FIFA 23!

35
Kariera w FIFA 23 jest dość zmieniona względem FIFA 22. Tyle łatek zdążyło już się pojawić, a tu dalej nic. Dalej klub Barcelona wygrywa w el. do ME 2024 z Francją i tak to się dalej kręci. Czego doszukałem się dosłownie w godzinę gry?

Pograłem dosłownie chwilę w karierę FIFA 23 i rzuciło mi się w oczy kilka błędów. Zapewne są to jedne z wielu, ale chcę je pokazać, bo myślę, że wygląda to po prostu komicznie. To raczej drobne błędy, ale dalej trochę wyśmiewające fakt, że po tylu łatkach gra dalej takowe posiada.

Na pierwszy ogień, kariera Leo Messim. Po prostu, odpaliłem, żeby zobaczyć jak ta kariera chodzi. No i sądzę, że chodzi dobrze, ale no cóż… Leo Messi jak wiemy jest zawodnikiem Paris Saint Germain, choć EA SPORTS na poniższych paskach chyba sądzi inaczej!

Chwilę po Messim odpaliłem drugą karierę – Robertem Lewandowskim. Nic dosłownie mnie nie zaskoczyło, gdyby nie fakt, że zawodnik “-1” możliwe, że zmieni barwy. Słyszeliście kiedykolwiek o nim? Musi to być wielka gwiazda, że podczas meczu Ligi Mistrzów debatuje się nad jego przyszłością!

Najlepsze według mnie jest jednak co innego – człowiek gra sobie eliminacje do Mistrzostw Europy, oczywiście Polską, ale gra sądzi, że to FC Barcelona zmierzyła się w tych eliminacjach z Francją. Ja jeszcze takiego spotkania nigdy nie widziałem, tym bardziej, że w tle drepta sobie jakiś Polski zawodnik!

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FIFA 23 CD Eldense kit fix for EEP TU17.1

Modyfikacja poprawia wygląd stroju CD Eldense w modyfikacji EEP 23. Autor: themaks567...

Nowa liga piłkarska w EA FC 24? Dobre wieści dla miłośników “kariery”

Fani trybu kariery co roku wyczekują nowości związanej z nowymi ligami w...

Lista 10 Polaków z największym potencjałem w EA FC 24

W końcu zebraliśmy się na napisanie tego artykułu. Generalnie ważnego dla wszystkich,...

FIFA Editor Tool

Najlepsze narzędzie moderskie jest już dostępne dla EA Sports FC 24. ET...