Strona główna FC Hot News Koniec Ronaldo? Piłkarz notuje olbrzymie spadki oceny w FIFA 23!
FC Hot NewsFIFA 23

Koniec Ronaldo? Piłkarz notuje olbrzymie spadki oceny w FIFA 23!

107
Cristiano Ronaldo, jeden z najlepszych piłkarzy w historii, nie ma ostatnio najlepszego okresu. Spowodowane jest to zapewne życiem prywatnym, ale i oczywiście olbrzymim spadkiem formy. Sam fakt, że często mogliśmy oglądać go siedzącego na ławce na Mistrzostwach Świata udowadnia, że to po prostu koniec pewnej ery. W FIFA 23 ma to również swoje odzwierciedlenie. 
Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Dwukrotny zdobywca nagrody “FIFA The Best”, wielokrotny mistrz Hiszpanii, pięciokrotny zdobywca Ligi Mistrzów i wiele, wiele więcej – nie sposób wymieniać jego wszystkich osiągnięć. Jego forma ostatnimi czasy poszła strasznie w dół. Ciężko znaleźć do tego jedną przyczynę – to zapewne wina jego prywatnych problemów, a raczej tragedii, którą przeżył ostatnimi czasy – śmierć nienarodzonego syna. Problemu trzeba także szukać w tym, że po prostu wiek i regularność w klubie także odegrały swoją kluczową rolę i Ronaldo nie jest i nie będzie już takim piłkarzem, jak niegdyś.

Obecnie Cristiano Ronaldo jest piłkarzem bez klubu. W porządku, ma czas na znalezienie nowej drużyny. W FIFA 23 problem jest jednak nieco głębszy – piłkarz może zostać po prostu usunięty z gry, jeśli sobie tego klubu po prostu nie znajdzie. Mało tego, może zostać usunięty z gry także, jeśli dołączy do klubu, który po prostu nie jest dostępny w FIFA 23. Nawet dziś, nowa karta CR7 w wersji “Flashback” jest po prostu przypisana do reprezentacji Portugalii, ale sądzę, że nie będzie to trwało całą wieczność.

W FIFA 23 Ronaldo już notuje spadki oceny. Jeszcze kilka tygodni temu, w samej grze w składach LIVE, piłkarz zanotował spadek o jeden oceny ogólnej, czyli do 89, a dziś już ma tej oceny 88. Wygląda to źle, ale przede wszystkim jest to smutny widok. Sądzę, że taki “downgrade” możemy także zobaczyć w FIFA 23, jeśli Ronaldo faktycznie przejdzie do innego klubu. Piłkarz nie jest dostępny nawet w trybie kariery, jeśli wybierzemy opcję “Pobierz najnowsze składy”. Nie ma go już w kadrze Manchesteru United.

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....