Koniec Ronaldo? Piłkarz notuje olbrzymie spadki oceny w FIFA 23!

Cristiano Ronaldo, jeden z najlepszych piłkarzy w historii, nie ma ostatnio najlepszego okresu. Spowodowane jest to zapewne życiem prywatnym, ale i oczywiście olbrzymim spadkiem formy. Sam fakt, że często mogliśmy oglądać go siedzącego na ławce na Mistrzostwach Świata udowadnia, że to po prostu koniec pewnej ery. W FIFA 23 ma to również swoje odzwierciedlenie. 
Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Dwukrotny zdobywca nagrody “FIFA The Best”, wielokrotny mistrz Hiszpanii, pięciokrotny zdobywca Ligi Mistrzów i wiele, wiele więcej – nie sposób wymieniać jego wszystkich osiągnięć. Jego forma ostatnimi czasy poszła strasznie w dół. Ciężko znaleźć do tego jedną przyczynę – to zapewne wina jego prywatnych problemów, a raczej tragedii, którą przeżył ostatnimi czasy – śmierć nienarodzonego syna. Problemu trzeba także szukać w tym, że po prostu wiek i regularność w klubie także odegrały swoją kluczową rolę i Ronaldo nie jest i nie będzie już takim piłkarzem, jak niegdyś.

Obecnie Cristiano Ronaldo jest piłkarzem bez klubu. W porządku, ma czas na znalezienie nowej drużyny. W FIFA 23 problem jest jednak nieco głębszy – piłkarz może zostać po prostu usunięty z gry, jeśli sobie tego klubu po prostu nie znajdzie. Mało tego, może zostać usunięty z gry także, jeśli dołączy do klubu, który po prostu nie jest dostępny w FIFA 23. Nawet dziś, nowa karta CR7 w wersji “Flashback” jest po prostu przypisana do reprezentacji Portugalii, ale sądzę, że nie będzie to trwało całą wieczność.

W FIFA 23 Ronaldo już notuje spadki oceny. Jeszcze kilka tygodni temu, w samej grze w składach LIVE, piłkarz zanotował spadek o jeden oceny ogólnej, czyli do 89, a dziś już ma tej oceny 88. Wygląda to źle, ale przede wszystkim jest to smutny widok. Sądzę, że taki “downgrade” możemy także zobaczyć w FIFA 23, jeśli Ronaldo faktycznie przejdzie do innego klubu. Piłkarz nie jest dostępny nawet w trybie kariery, jeśli wybierzemy opcję “Pobierz najnowsze składy”. Nie ma go już w kadrze Manchesteru United.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL