FIFA 21 – Czas na TOTS z Championship! [Przewidywania]

Na Twitterze czy YouTubie pojawia się coraz więcej przewidywań TOTS-ów. Dzisiaj padło na EFL Championship. Co zaprezentowali nam użytkownicy?

TOTS z Championship w ubiegłym roku było naprawdę niezłą drużyną. Karty takie jak Phillips 92 czy Matheus Pereira 91 były absolutnie grywalne i realnie używane w składach. Czy jednak karty z drugiej ligi angielskiej zasłużyły na taki upgrade? No właśnie.
Boost, ale czy uczciwy?
Wspomniany już Phillips był w Gangu Gullita i tak naprawdę był najlepszą oprócz Joe Gomeza kartą która wyszła w tamtych dwóch drużynach w FIFIE 20 (można się zastanawiać, bo w Drużynie Społeczności był Thiago, ale to po prostu moje zdanie). Kartę macie poniżej.
Musicie przyznać, że wygląda to bardzo potężnie. Czy jednak mamy takie karty w dzisiejszych przewidywaniach?
Drużyna jest… Niezła

Mamy tutaj kilka naprawdę dobrych kart. Buendia i Wilks naprawdę mogą zagościć do składów na FUT Champions. Co do reszty drużyny: Aarons i Toney również nie wyglądają najgorzej. Zwłaszcza ten drugi – 99 tempa na napastniku + 95 strzelania to są fenomenalne statystyki – dodatkowo jest to Anglik, więc nie będzie go aż tak trudno połączyć.
Jeszcze lepsze staty ma Clarke – Harris. Naprawdę wiele kart które przydadzą się z ławki, a niekiedy nawet w pierwszym składzie. Oczywiście, mogą być problemy ze zgraniem, bo to jednak Championship, a nie Premier League, ale dla chcącego nic trudnego!