Strona główna FIFA FIFA 21 na next geny
FIFAFIFA 21Zapowiedzi

FIFA 21 na next geny

69

poczuj fifa 21 na ps5 i xbox series s / x

 

PS5 ™ DualSense ™ Haptics

Nowy kontroler DualSense na PlayStation®5 z bogatym i responsywnym sprzężeniem dotykowym pogłębia rozgrywkę – od bloków zapisujących ostatnie bramki po krzykacze zza baru. Poczuj siłę uderzeń, podań i odbić za pomocą wciągającej haptyki kontrolera, która reaguje na to, co dzieje się na boisku, pozwalając Ci poczuć rytm gry w Twoich rękach.

Fizyka push-pull

Rozszerzony system interakcji z graczem wprowadza naszą technologię Real Player Motion (RPMT) do walki o piłkę. Poczuj większą fizyczność w walce o posiadanie piłki podczas otwartej gry oraz w sytuacjach stałych fragmentów, gdy gracze przepychają się, pchają i ciągną z większą szybkością niż kiedykolwiek wcześniej.

Widoki i dźwięki

Dzięki tysiącom autentycznych pieśni, nagranych wyłącznie z największych światowych rozgrywek, w tym Premier League, LaLiga Santander i Bundesligi, FIFA 21, zarówno obecnej, jak i następnej generacji, zapewnia doskonałe wrażenia EA SPORTS Atmospheric Audio, niespotykane w sportowych grach wideo.

Realizm na next genach

Technologia nowej generacji zapewnia lepszą definicję sylwetki zawodnika. Mięśnie napinają się po uderzeniu piłki, włosy oparte na pasmach z funkcją Frostbite ™ autentycznie reagują na ruchy graczy niektórych największych gwiazd gier, a zwiększony realizm twarzy i strojów przenosi najlepszych graczy na świecie na zupełnie nowy poziom dynamicznego realizmu.

Responsywne animacje wielodotykowe

Nowa technologia rozgrywki poprawia jakość wizualną i szybkość reakcji połączonych animacji piłki, umożliwiając płynne i realistyczne poruszanie się gracza. Gracze przyjmują teraz bardziej ludzkie, kontekstowe dotknięcia, zmniejszając mechaniczne ruchy robotów.

Humanizacja poza piłką

Od zmęczonego dostosowywania ochraniaczy w 89 minucie po wołanie o piłkę od kolegi z drużyny, Off-Ball Humanization tworzy wizualną teksturę animacji i autentyczne zachowania postaci, które pozwalają poczuć wszystkie emocje piłki nożnej na najwyższym poziomi.

GameCam

Zainspirowana wyglądem i stylem transmisji piłkarskich na najwyższym poziomie, nowa kamera do gry zapewnia świeże spojrzenie na każdy mecz. Zobacz więcej boiska, aby pomóc Ci zaplanować rozgrywkę przygotowawczą lub zablokować pasy przejazdów, i obserwuj, jak kibice gospodarzy i gości reagują na mecz w czasie rzeczywistym.

PreMatch na żywo

Nowe przerywniki filmowe przed meczem zapewniają bezprecedensowe wrażenia z dnia meczu, pozwalające zanurzyć się w widokach i dźwiękach piłki nożnej na najwyższym poziomie. Zobacz, jak autobusy drużyny przyjeżdżają na ziemię przed rozpoczęciem meczu, poczuj szum, gdy kibice wchodzą przez bramki i obserwuj, jak zawodnicy przechodzą przez strefę mediów w drodze na boisko.

Chwile wielkich goli

Niektóre cele oznaczają po prostu więcej. Nowe kontekstowe reakcje gracza, ławki i kibiców reagują na sytuację meczową, pozwalając poczuć wybuchowe emocje i dramat zwycięzcy Ligi Mistrzów UEFA w ostatniej chwili lub wyrównującego spadkobiercę.

zrodlo: ea.com

ikona Zweryfikowane przez społeczność
Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Najlepsza edycja gier serii FIFA i FC ostatnich lat – ankieta

Jedni twierdzą, że to FIFA 14 była ich ulubioną – inni wybierają...

FIFA Editor Tool

Najlepsze narzędzie moderskie jest już dostępne dla EA Sports FC 24. ET...

Minitwarze do Ekstraklasy na sezon 2023/24

zrodlo obrazka: PKO Ekstraklasa Detale takie jak minitwarze są zazwyczaj ważne –...

Paulv2k4 Frostbite Modding Tool

Edytor zaprojektowany do edycji EA FC 24 i poprzednich edycji serii FIFA...