FIFA 21- Tryb Kariery

Nowe dodatki zapewniają dodatkową głębię w meczach, transferach i treningach, aby dać ci większą kontrolę nad awansem drużyny na szczyt.

Poznaj zupełnie nowy sposób na rozegranie sezonu dzięki nowemu interaktywnemu symulatorowi meczów . Wskakuj i wychodź z meczów, aby wpływać na przebieg meczu, lub przejmuj kluczowe momenty, w tym rzuty karne i rzuty wolne, aby zmienić wynik meczu. Monitoruj dane meczowe i wprowadzaj zmiany bezpośrednio z poziomu karty SIM, opierając się na statystykach meczów oraz poziomach wydajności i wytrzymałości swoich graczy.

Zarządzaj rozwojem swoich graczy bardziej szczegółowo dzięki ulepszonemu systemowi wzrostu . Zamieniaj prawych obrońców w prawych skrzydłowych, defensywnych pomocników w środkowych obrońców i nie tylko, aby wypełnić luki w drużynie i monitorować zmiany atrybutów gracza podczas treningu, aby zobaczyć, jak postępuje twoja drużyna.

Uzyskaj lepszy wgląd w poziom wyników swojej drużyny dzięki ostrości meczu , nowemu atrybutowi, który wskazuje, jak prawdopodobne jest, że Twoi gracze będą grać w najważniejszych momentach w trakcie meczu. Zwiększ ostrość swoich zawodników dzięki nowemu aktywnemu systemowi treningowemu, który daje Ci możliwość ustawiania grupowych sesji treningowych, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że Twoi napastnicy odrzucą duże szanse lub obrońcy wykonają kluczowe ataki.

Zaplanuj harmonogram szkoleń swojego zespołu z nowym systemem zarządzania działaniami . Zdecyduj, kiedy trenować, a kiedy odpoczywać w ciągu tygodnia, równoważąc bystrość zawodników z morale i kondycją, aby odróżnić wygraną od przegranej.

Ulepszona sztuczna inteligencja przeciwnika widzi, że przeciwnicy podchodzą do gier z większą inteligencją zarówno w obronie, jak i ataku. Nowe systemy pozwalają na bardziej świadome podejmowanie decyzji przez SI w oznaczaniu, podawaniu, podawaniu i dryblingu, co stwarza więcej wyzwań podczas każdego meczu i zapewnia świeżość kariery z meczu na mecz.

Tryb kariery w FIFA 21 zwiększa realizm transferów, zapewniając drużynom sterowanym przez człowieka i przez sztuczną inteligencję nowe sposoby pozyskiwania graczy . Składaj oferty Loan to Buy z opcjonalnymi lub obowiązkowymi przyszłymi opłatami za transfer, aby zdobyć nowe talenty dla swojego zespołu i odpowiadaj na propozycje zamiany zawodników zainicjowane przez menedżera AI, gdy chcesz opanować rynek transferowy.

Dostosuj swój tryb kariery dzięki nowym początkowym opcjom konfiguracji . Uzyskaj bardziej realistyczne doświadczenie w negocjowaniu podpisów na rynku transferowym dzięki Authentic Transfers lub zwiększ budżet początkowy swojego zespołu, aby pomóc Ci zbudować skład dzięki Financial Takeover.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi