Bez kategorii

FIFA 21- Rozgrywka

44

 

Stwórz więcej okazji do zdobycia punktów dzięki zupełnie nowym systemom dynamicznego ataku w najbardziej inteligentnej dotychczas rozgrywce FIFA.

Przebij się obok obrońców dzięki nowemu systemowi Agile Dribbling . Szybsza praca nóg zapewnia większą kontrolę i szybkość reakcji w sytuacjach jeden na jeden, a nowe ruchy umiejętności, takie jak drybling po moście i fałszywy obrót piłki, zapewniają środki do eksplozji obok obrońców.

Nowa osobowość pozycjonująca podnosi znaczenie świadomości pozycyjnej. Światowej klasy napastnicy będą utrzymywać swoje biegi, aby pozostać na poziomie z ostatnim obrońcą, który pozostanie na boku, rozgrywający będą polować na przestrzeń do operowania między liniami, a najlepsi obrońcy będą skuteczniej zamykać linie mijania, aby utrudnić przeciwnikowi tworzenie możliwości.

Tryb kreatywny daje Ci nowe możliwości wpływania na ruch drużyny poza piłką, rewolucjonizując grę napastników w grze FIFA 21 i zapewniając więcej sposobów na przełamanie obrony.

W grze FIFA 21 kluczowe momenty piłkarskie, w tym pojedynki bramkowe, walki o posiadanie piłki w środku pola i pojedynki ofensywne, rozwiążą się bardziej naturalnie niż kiedykolwiek wcześniej, co skutkuje płynniejszymi starciami między graczami, gdy starają się dotrzeć do piłki.

Oparte na opiniach społeczności zmiany w podstawach piłki nożnej w FIFA poprawiają jakość gry na całym boisku, dzięki ręcznym zagłówkom, bardziej zrównoważonemu blokowaniu, bardziej inteligentnemu podawaniu i zwiększonej responsywności, co zapewnia większą kontrolę nad piłką i poza nią.

Odwzorowując styl gry najlepszych graczy FIFA na świecie, ustawienie trybu rywala daje Twojemu przeciwnikowi lepszą orientację w ruchach umiejętności, typach dryblingu i taktyce, aby dać ci bardziej wymagającego i satysfakcjonującego przeciwnika, z którym możesz zmierzyć się na legendarnym i ostatecznym poziomie trudności .

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

EA SPORTS FC 24 w znakomitych cenach. To się po prostu opłaca

Gra FC 24 miała premierę pod koniec września, ale już mieliśmy okazję...

Drużyna tygodnia #9 – specjalny, ekstraklasowy akcent

Dziewiąta drużyna tygodnia ujrzała światło dzienne w EA FC 24. Jakie karty...

eFootball 2023 Patch V4

Ta łatka ma na celu uczynienie gry eFootball tak realistyczną, jak to...

FMUpdate – sezon 23/24 V2

Wprowadź Football Manager 2023 w sezon 2023/2024 dzięki aktualizacji Football Manager! Ta...