FIFA 21- TRAILER I NOWOŚCI

FIFA 21 | Official Reveal Trailer

Electronic Arts Inc. zaprezentowało dziś innowacje, które pojawią się w ulubionych przez fanów trybach gry EA SPORTS™ FIFA 21. Od większej ilości sposobów na grę ze znajomymi, przez nowe elementy społecznościowe, po większą niż kiedykolwiek kontrolę nad każdym momentem kariery. Gracze mogą doświadczyć globalnego hitu w całkowicie nowym wymiarze. FIFA 21 z gwiazdą futbolu Kylianem Mbappé z Paris Saint-Germain, dostępna będzie na całym świecie 9 października 2020 roku na PlayStation®4, Xbox One, PC poprzez Origin™ i Steam.

“Znalezienie się na okładce EA SPORTS FIFA jest spełnieniem marzeń. Od czasu mojego pobytu w Bondy, przez Clairefontaine, aż po Mistrzostwo Świata, jest to kolejny przełomowy moment w mojej karierze. Gram w tę grę od dzieciństwa i mam zaszczyt reprezentować nowe pokolenie zawodników i być w tej samej grupie co wielu innych niesamowitych piłkarzy, z którymi teraz dzielę ten zaszczyt.” – powiedział Kylian Mbappé.

Możliwość wspólnej gry z przyjaciółmi jest powodem, dla którego ludzie tak bardzo kochają piłkę nożną. W grze FIFA 21 zawodnicy mogą skorzystać z jeszcze bardziej towarzyskiego trybu futbolu ulicznego VOLTA SQUADS, nowego sposobu na wspólną grę czterech zawodników lub mogą dołączyć do społeczności graczy VOLTA FOOTBALL i wygrać jako drużyna rozgrywki online w trybie na 5v5. W FIFA Ultimate Team™, możliwe jest połączenie sił z przyjaciółmi w grze online i rywalizowanie o nagrody w trybie kooperacji FUT, aby cieszyć się nowymi sposobami gry w najbardziej popularnym trybie gry.

“W tym roku chcemy zbliżyć fanów dzięki doświadczeniom społecznościowym, które oddadzą emocje jak najbliższe profesjonalnym boiskom, oferując najbardziej autentyczne i interaktywne przeżycia EA SPORTS FIFA”, powiedział Aaron McHardy, producent wykonawczy EA SPORTS FIFA. “Wraz z jedną z największych jak dotąd aktualizacji trybu kariery i zwiększonym realizmem rozgrywki, jeszcze bardziej zbliżającym wirtualny do prawdziwego świata piłki nożnej, fani mają więcej niż kiedykolwiek sposobów by grać w grę, którą wszyscy kochamy”.

Fani trybu kariery mogą doprowadzić swój zespół na szczyt, zarządzając każdym jego aspektem, dzięki innowacjom, które dodadzą dodatkowej głębi meczom, transferom i treningom. Tryb kariery zapewnia również ogromny skok w interaktywności rozgrywki, aby kontrolować wynik każdego meczu dzięki interaktywnemu symulatorowi czy poprzez ulepszony system rozwoju piłkarzy i nie tylko. Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych zmianach w trybie kariery, odwiedź https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/features#career-mode-overview.

FIFA 21 podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej i oddaje fanom najinteligentniejszą z dotychczasowych rozgrywek, dzięki całkowicie nowym, dynamicznym systemom ataku, które zapewniają bardziej realistyczne i precyzyjne ruchy podczas intensywnej gry 1v1. Ten udoskonalony realizm wprowadza  szereg nowych funkcji. Agile Dribbling oddaje do dyspozycji gracza więcej możliwości działania, gdy przyjdzie mierzyć mu się z obrońcą. Positioning Personality podnosi poziom inteligencji w grze, z dopasowaniem  do rzeczywistego zrozumienia czasu i przestrzeni w piłce nożnej. Z kolei Creative Runs dają graczom nowe opcje w chwilach, gdy nie są przy piłce. Natomiast system Natural Collision wykorzystuje zupełnie nowe animacje, aby stworzyć płynniejsze interakcje z zawodnikami na całym boisku. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich nowych funkcjach gry FIFA 21, odwiedź https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/features#gameplay-overview.

VOLTA FOOTBALL dostarcza jeszcze bardziej realistycznych i satysfakcjonujących wrażeń, z nowym tempem gry i inteligentnym poruszaniem drużyny, unikalnym stylem ekspresji z konfigurowalnymi AVATARAMI VOLTA oraz 20 unikalnymi boiskami na sześciu kontynentach, aby doświadczyć prawdziwego ducha gry ulicznej. Dodatkowo, pozwala odkryć świat ulicznego futbolu poprzez narracyjną fabułę THE DEBUT, w której występują jedne z największych nazwisk w futbolu, w tym legendarny piłkarz Kaká i światowej sławy freestylerka, Lisa Zimouche. Aby dowiedzieć się więcej o nowościach w VOLTA FOOTBALL, odwiedź https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/features#volta-overview.

W FIFA Ultimate Team zawodnicy mogą sprawić, że ich klub FUT będzie naprawdę wyjątkowy, dzięki szeregowi nowych i rozszerzonych sposobów na dostosowanie wyglądu zarówno boiska, jak i trybun. W przypadku graczy aktualizujących grę do konsol nowej generacji, wykorzystując Podwójny Dostęp*, możliwe jest przenoszenie klubów FUT z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub z Xbox One na Xbox Series X i z powrotem, wraz z rynkami transferowymi i rankingami. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co nowego w FIFA Ultimate Team, odwiedź https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/features#fut-overview.

17 000 piłkarzy i 700+ drużyn, a także ponad 90 stadionów i 30+ lig, łączy graczy w ramach globalnego hitu. Dodatkowych emocji dostarcza ekskluzywny dostępem do rozgrywek, takich jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamerica, Premier League, Bundesliga i LaLiga Santander.

Gracze, którzy zamówią w przedsprzedaży** EA SPORTS FIFA 21 Ultimate Edition na PS4, Xbox One i PC, otrzymają do 24 rzadkich złotych paczek, ikonę na wypożyczeniu, specjalne edycje strojów, elementy stadionów i wiele więcej. Jako bonus ci, którzy złożą zamówienie** przed 14 sierpnia 2020 roku, otrzymają także niewymienialną kartę Obiecujący transfer. Więcej szczegółów dotyczących przedsprzedaży jest dostępnych tutaj.

Członkowie EA Access*** mogą uzyskać przewagę przed sezonem, dzięki wczesnemu dostępowi do FIFA 21, rozpoczynającemu się 1 października. W tym czasie będą mieli również możliwość wzięcia udziału w różnych wyzwaniach, aby odblokować ekskluzywne bonusy. Gracze EA SPORTS FIFA, którzy są członkami EA Access, będą również otrzymywać dodatkowe korzyści przez cały sezon, w tym unikalne przedmioty oraz bonusy FIFA Ultimate Team Zadania Sezonowe. Po więcej szczegółów odwiedź ea.com/ea-access.

FIFA 21 została opracowana przez EA Vancouver i EA Romania i będzie dostępna na całym świecie 9 października 2020 r. na PlayStation®4, Xbox One i PC za pośrednictwem Origin™ i Steam. Dołącz do społeczności EA SPORTS FIFA na Facebooku i Instagram lub śledź nas na Twitterze @easportsfifa.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi