FIFA 23 przywraca klasyczne hymny „FIFA” w ramach aktualizacji Pucharu Świata

FIFA 23 ma przywrócić najpopularniejsze hymny FIFA w ramach aktualizacji World Cup.

Aktualizacja World Cup zostanie uruchomiona w przyszłym tygodniu (9 listopada), ale przedtem EA daje graczom możliwość decydowania, które klasyczne hymny FIFA powrócą do gry.

Zgodnie z zapowiedzią: „przez 25 lat EA Sports definiuje dźwięk światowej gry i teraz rzuca wyzwanie graczom FIFA z różnych pokoleń, aby nominowali swoje ulubione utwory do ścieżki dźwiękowej Ultimate FIFA wraz z utworami, które chcieliby dołączyć nadchodząca aktualizacja Pucharu Świata!”

Aby się zaangażować, gracze muszą po prostu przesyłać strumieniowo swoje ulubione na Spotify (z łatwością zebrane pod jednym kanałem tutaj ) i udostępniać je w mediach społecznościowych za pomocą hashtagu #UltimateFIFASoundtrack.

 

Spotify przygotowało również spersonalizowany FIFA Mix wraz z sugerowanym hymnem FIFA , z których oba są oparte na wcześniejszych nawykach słuchania.

„Debata zakończy się 7 listopada, kiedy EA Sports i Spotify ogłoszą Ultimate FIFA Soundtrack, playlistę na Spotify składającą się ze 100 najpopularniejszych i najczęściej nominowanych utworów” – czytamy w ogłoszeniu. „Ponadto zostanie zaprezentowany wybór najpopularniejszych torów, które zostaną uwzględnione w aktualizacji FIFA 23 World Cup”.

Na początku tego roku prezes EA ds. muzyki Steve Schnur ujawnił, że hit Kasabian z 2004 roku „Club Foot” pozostaje jego ulubioną  piosenką FIFA  , ale dodał, że „Song 2” Blura pozostaje „kwintesencją futbolowej piosenki” .

W rozmowie z NME o zaangażowaniu się w ścieżkę dźwiękową FIFA 22 , Baby Queen powiedziała: „Fakt, że wspierają tak wielu wschodzących muzyków jak ja, zamiast po prostu wybierać artystów, którzy mają już duże, ugruntowane profile, jest niesamowity. To jest dokładnie taki rodzaj promocji i wsparcia, jakiego potrzebujemy w tej chwili.”

„Nie wybierają utworów na podstawie innych rzeczy związanych z byciem artystą, po prostu wspierają cię z powodu muzyki, którą tworzysz” – dodała.