Finały kwalifikacji polski w FIFA 21 do reprezentacji eFutbolu.

W ostatnich dniach były rozgrywane kwalifikacje do polskiej reprezentacji eFutbolu. Grała tam czołówka polskiej sceny FIFA. A kto się ostatecznie zakwalifikował?

Rywalizacja odbyła się na platformach XBOX i PS4. Wygrana oznaczała zwyciężenie dwóch dwumeczy. Spośród czterech zawodników, dwóch mierzyło się na platformie microsoftu, a byli to Damian “Natsu” Gajewski i Bartosz “bejott” Jakubowski. Na konsoli od Sony natomiast rozegrali mecz Kamil “Riptorek” Soszyński i Jakub “cyanide” Mikołajewski. Co ważne przedstawiciel drabinki wygranych miał na starcie jeden punkt przewagi.

Bejott vs Natsu:

Zaczynamy pierwszy finał. Na XBOX mierzą się ze sobą Damian “Natsu” Gajewski i Bartosz “bejott” Jakubowski, gdzie Natsu ma od startu punkt przewagi. Bejott tę różnicę już zniwelował w pierwszym dwumeczu, wygrywając go 4:2. Następny musiał być decydujący, a wygrał w nim Damian “Natsu” Gajewski strzelając krytyczną bramkę zza pola karnego Ronaldo Nazario. Dzięki temu jest on pierwszym wyłonionym reprezentantem z tej czwórki.

Riptorek vs Cyanide:

W tym spotkaniu z kolei gramy na PS4, a mierzą się tu Kamil “Riptorek” Soszyński i Jakub “cyanide” Mikołajewski, gdzie przewagę ma Cyanide. Przegrał on jednak pierwszy dwumecz 4:6 i mamy sytuację z poprzedniego starcia. Okazało się, że górą był Riptorek zwyciężając 6:3. W ten sposób stał się on drugim reprezntantem. Gratulację!

Wyniki:

Kamil “Riptorek” Soszyński 2:1 Jakub “cyanide” Mikołajewski

Damian “natsu” Gajewski 2:1 Bartosz “bejott” Jakubowski