Strona główna FC Hot News Football Manager 2023: Jak znaleźć juniorów, którzy zastąpią Messiego i Ronaldo?
FC Hot NewsFootball Manager

Football Manager 2023: Jak znaleźć juniorów, którzy zastąpią Messiego i Ronaldo?

1.1k

Football Manager 2023 w dużej mierze opiera się na scoutingu. Dla zarządu każdego klubu liczy się nie tylko obecny wynik, a również świetlana i zabezpieczona przyszłość. W związku z tymi oczekiwaniami nieustannie musimy poszukiwać młodych, perspektywicznych zawodników. Perełek, które zmienią losy naszego zespołu i zrobią z niego potęgę na skalę kontynentalną.

Jak jednak to zrobić? Jak znaleźć juniorów, których dostaniemy za stosunkowo niską kwotę, o których nie będziemy musieli walczyć z innymi, większymi klubami i którzy będą mieli wysokie gwiazdki potencjału? Przygotowałem kilka pomysłów na to, jak znaleźć utalentowane perełki z całego świata.

SPOSÓB PIERWSZY: YOUTH INTAKE

Jest to metoda czasochłonna. Jeśli chce się ją robić na dużą skalę – nawet bardzo czasochłonna. Jednak dzięki tej metodzie wszyscy niepopularni juniorzy z dużym potencjałem są zgrupowani w jednym miejscu. Jak korzystać z tego sposobu?

  1. Kliknij globus znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu głównego
  2.  Wybierz opcję “Świat”
  3. Wybierz opcję “Transfery”
  4. W rozwijanym menu wybierz “Nabór juniorów”
  5. Masz dostępną listę wszystkich juniorów na świecie, którzy ostatnio zostali zrekrutowani do klubów. Osobiście obserwuję tyle ile mogę i powtarzam proceder co dwa tygodnie, ale każdy może to robić według własnych preferencji.
INNE METODY: U21, KLUBY AMERYKI POŁUDNIOWEJ ITP.

Chociaż uważam Youth Intake za najbardziej efektywną metodę, istnieją oczywiście inne. Dość dobrym sposobem może być przeglądanie reprezentacji U21, U20 itd różnorakich krajów i po prostu dodawanie do listy obserwowanych graczy, których uważamy za jednostki z potencjałem. Są też gracze, którzy przeglądają młodzieżówki klubów z Brazylii czy Argentyny i powtarzają ten sam proceder, co przy ekipach młodzieżowych reprezentacji. Zadziała? Zadziała. Polecam jednak Youth Intake najbardziej.
Jest jeszcze jedna metoda, najprostsza, ale często o niej zapominam. Po prostu wysyłanie scoutów do różnych krajów z wytycznymi dla przykładu: minimum półtora gwiazdki obecnych umiejętności, minimum 4 gwiazdki potencjału. Działa najlepiej w krajach takich jak Brazylia, Francja, Argentyna czy Anglia – ale warto próbować również w mniejszych krajach, w Afryce czy w Ameryce Środkowej.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....