“Form is temporary. Class is permanent.” – nowy event “FUT Centurions” nadchodzi do FIFA 23!

W 2023 Electronic Arts chce wejść z przytupem. Zaplanowany został event “FUT Centurions”, mający się opierać na piłkarzach, którzy może i najlepsze dni mają już za sobą, ale ich piłkarska klasa nadal jest na najwyższym poziomie. W myśl hasła: “Forma jest tymczasowa, klasa jest wieczna”.

Nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych przecieków dotyczących tego eventu. W kuluarach dużo mówi się o karcie dla Zlatana Ibrahimovicia. Szwed pasuje do koncepcji eventu idealnie i chętnie zobaczyłbym Centuriona Zlatana.
Potwierdzony wygląd karty “FUT Centurion”
Według leakerów, liczba 100 na karcie wiąże się z tematem eventu. Istnieje możliwość, że kartę będą mogli otrzymać wyłącznie zawodnicy z liczbą ponad 100 meczów dla jednego klubu. Albo 100 bramek. Albo czegokolwiek innego. Tego jeszcze nie wiemy.
Centurioni poprzedzą otoczkę Drużyny Roku, która powinna zacząć się po zakończeniu eventu. Wtedy otrzymamy głosowania, karty nominowane itp., a na koniec w Ultimate Team pojawi się TOTY. Najpierw jednak delektować się będziemy klasowymi piłkarzami w trakcie “FUT Centurions”!