Strona główna FIFA Ultimate Team Drużyna Tygodnia FUT 22: Drużyna tygodnia #14. Polak z wyróżnieniem – i prawidłowo!
Drużyna TygodniaFIFAFIFA 22Hot NewsUltimate Team

FUT 22: Drużyna tygodnia #14. Polak z wyróżnieniem – i prawidłowo!

12

Jak co środę, EA Sports raczyło uradować nas nową drużyną tygodnia. W tym tygodniu mamy się z czego cieszyć, a w szczególności Polacy, bo kartę “w formie” dostał nasz rodak!

Lecz na początek życzenia świąteczne, bo właśnie to święta stoją nam za rogiem! (artykuł w dalszej części)

W imieniu całej redakcji FIFASite.pl chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom serwisu wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Spędźcie je w gronie swoich najbliższych – niech ten czas będzie dla nas czasem spokoju i pojednania.
– Z-ca Redaktora Naczelnego “Yoohoo”

Dziś będzie nieco krócej, ale przejdźmy więc do rzeczy! W tym tygodniu dostaliśmy naprawdę ciekawe karty. Najbardziej ze wszystkich wyróżnia się oczywiście nasz rodak – Robert Lewandowski, który oceniony jest aż na 93. Zalicza on genialne występy i jest oczywiście naszym rekordzistą – dzielnie pobił rekord Gerda Mullera w strzelonych bramkach w Bundeslidze w roku kalendarzowym. Brawo, Panie Robercie! W samej grze zapewne nie jest on już tak wyśmienity, ale to wszystko przez tempo i zwinność – Robert po prostu nie wpasowuje się w ten silnik gry. Czekamy na jego TOTY!

Poza naszym rodakiem z Bayernu Monachium wyróżnia się oczywiście Kevin De Bruyne, który faktycznie ostatnie występy może zaliczyć do udanych. Jego karta została oceniona na 92 i wygląda całkiem nieźle! Właśnie na ŚPO do eleganckich long-shotów jest super wyborem, chociaż podobnie jak w przypadku Roberta – boli trochę to tempo.

Trzecim bardzo ciekawym wyborem może być kolega z drużyny Roberta – Upamecano, który już nawet na złotej karcie jest popularnym wyborem w tańszych składach. W wersji “w formie” naprawdę nie mamy na co narzekać. Pełnoprawny obrońca i koniec tematu!

PS: Uważajcie na paczkę 81+x25 ze swapów. U mnie wyleciała totalna tragedia – Sommer 87 i reszta to 84 i niżej. Same placki…

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...

Status założyciela w EA SPORTS FC 24 – jak go uzyskać?

Już na dniach oficjalna premiera EA SPORTS FC 24. Wiele miesięcy czekania...

Pierwsza drużyna tygodnia w EA FC 24!

Tradycji stało się zadość! Pierwszy TOTW w EA FC właśnie został dodany...