FUT 23: Co nas czeka w piątkowym evencie? Są nowe wieści

W piątek dalej będziemy kontynuować mundialową drogę przez FUT i zawitają do nas oczywiście następne karty. Wszystko wskazuje na to, że będzie to zupełnie nowa seria kart – tym razem innych, bo koloru żółtego. EA SPORTS oficjalnie potwierdza, że jutro zobaczymy nową serię kart.

Mundialowy czas w FUT 23 trwa w najlepsze, oczywiście całe wydarzenie jest dość przemyślane przez EA SPORTS i dostajemy spore garści contentu co tydzień, a nawet codziennie. Póki co, w FIFA 23 ujrzeliśmy karty “Path To Glory”, “World Cup Stars”, “World Cup Icons”, “World Cup Heroes”, czy też “Road to the World Cup”. Tym razem nadchodzi czas na “World Cup Stories”!

Seria kart “World Cup Stories” pojawi się dziś o godzinie 19:00. Same karty nawiązywać będą pewnie raczej do tych graczy, którzy już wcześniej brali udział w Mistrzostwach Świata, i może zapisali się jakoś w historii i mamy z nimi dobre wspomnienia. Przynajmniej ja tak odbieram zamysł wprowadzenia takich kart.

“FUTSheriff”, czyli znany leaker podaje, iż karty z tej serii mogą otrzymać: Marco Asensio, Marcus Rashford, Virgil Van Dijk czy Leroy Sane. Szykuje się dość mocny event, choć Ci zawodnicy raczej nie nawiązują do tego, co napisałem powyżej o samej idei eventu. Zobaczymy!

Do FUT 23 ma dziś wejść także nowa partia mundialowych ikon. Wśród nich znajdzie się przede wszystkim taka gwiazda jak Samuel Eto’o!

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL