FUT 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #11!

A więc tak jak co środę, mamy drużynę tygodnia i możemy powiedzieć szczerze że nie możemy być rozczarowani!

W tym tygodniu drużyna tygodnia jest oceniona aż na 86, czyli jest to zarazem najwyżej oceniona drużyna tygodnia od początku roku. W drużynie znajduje się tylko jeden gracz z oceną 84, dwóch 85, zaskakująco, żadnego z 86, lecz aż pięciu z oceną 87, Parejo oceniony na 88, Kane z taką samą oceną co jego złota karta rok temu – czyli 90, a główną gwiazdą, pod względem oceny, jest drugi już inform Casemiro oceniony aż na 91. Lecz dlatego napisałem iż Casemiro jest główną gwiazdą pod względem oceny, dlatego iż można by powiedzieć że to właśnie Jules Kounde jest tym piłkarzem który ma największą szansę aby pozostać na dłuższą chwile w naszych składach.

Główne gwiazdy drużyny tygodnia.
     

 

 

 

 

Tak jak mówiłem wcześniej, największą szansę aby grać pierwsze skrzypce na pozycji prawego obrońcy w naszym składzie ma Kounde. Możecie się zastanawiać dlaczego Kounde dostał kartę na pozycji Po, a no to dlatego, ponieważ w meczu zagrał na tej oto pozycji. Wszyscy spodziewali się że będzie opcja zmiany jego pozycji na Śo, lecz EA jedyną alternatywną pozycję jaką mu dało to Cps.

       

A więc, nasz najwyżej oceniony zawodnik w tym Totw, czyli Casemiro, który dostaje już drugiego informa w FIFA 23! Karta wygląda łudząco podobnie do jego karty Team of the Tournament ocenionej na 91 tylko ma… 10 mniej tempa. Może to być główny czynnik dlaczego ta karta będzie warta foder, ponieważ tempo jest bardzo ważne na jego pozycji. Również czynnikiem odrzucającym mogą być tak jak u Kounde, opcje pozycji, a bardziej ich brak.

Bardziej nietuzinkowy zawodnik niż poprzednia dwójka którą opisałem, lecz moim zdaniem może być ukrytą bestią. Jest to jego drugi inform w FIFA 23 i wygląda on tak samo dobrze jak jego pierwszy. Sprawa niestety wygląda tak, iż jego pierwszy inform był jedną z najpopularniejszych kart na start, a teraz przez to jak szybko karty przestają być użyteczne, jego o wiele lepiej wyglądający statystykowo inform może już nie być tak szeroko używany jak jego karta oceniona na 84. Lecz wszystkim graczom którzy mają skład z Laligi, jak i również problem z znalezieniem napastnika, polecam spróbować tą kartę, głównie z powodu jego straszliwie niskiej ceny która już godzinę po wydaniu jego karty, wynosi ~30k.

Słowem podsumowania, ten Team of The Week wygląda fantastycznie ocenowo, lecz jedyny powód dlaczego jest warto grać FC w ten weekend, to albo żeby zdobyć paczki, albo wysoko ocenowo karty pod fodder.