FUT 23: Jak rozpoznać ekrany i walkout?

Jeśli zaczynasz grę w FIFA 23, a w szczególności tryb Ultimate Team, zapewne szukasz informacji, jak rozpoznać skutecznie to, czy trafiasz właśnie kartę ocenioną powyżej 86 oceny ogólnej, czy nieco poniżej tego ratingu. A może w ogóle poniżej oceny 83? Mam więc poradnik, jak szybko rozpoznać walkout!
Od FIFY 17 w grze pojawiają się różnego rodzaju walkouty. W każdej z nich, w nieco inny sposób rozpoznawało się ocenę ogólną zawodnika. Teraz nie mówią nam o tym flary, podświetlenie pod otwierającą się paczką czy w niej samej, a osobne reflektory i fajerwerki! Ale co mówią nam one dokładnie?

Zwykła karta (max. 82)

W zupełności zwykła animacja. Reflektory, które zaznaczyłem na górze nie świecą się, tak więc nie mamy szans na kartę ocenioną nawet na 83. Czyli – bez fajerwerek i bez świateł.

“Ekrany” (83-85)

Tzw. “ekrany” zwiastują reflektory, które podnoszą się i zaczynają świecić, ale nie widzimy nic poza tym. Kamera jedzie prosto i bez większego ruchu w kierunku karty. To oznacza, że trafiamy właśnie kartę ocenioną od oceny 83 do 85. Ale pula takich kart jest dość spora!

Walkout (86+)

Walkout, czyli wyjście zawodnika i kartę ocenioną powyżej 86 oceny, zwiastują oczywiście reflektory po prawej, ale i po lewej stronie. Świecą, a kamera zaczyna jechać do przodu pod nieco innym kątem. Gdy na karcie leci ocena ogólna i pojawi się na chwilę “75”, za kartą zobaczymy białe fajerwerki. To oznaka, że trafiliśmy wysoko ocenioną kartę, a na scenie przed nią pojawi się zawodnik, którego trafiliśmy.

źródło obrazka – fifaultimateteam.it

Mam nadzieję, że news pomógł Wam rozróżnić trafienie zwykłej rzadkiej karty, od ekranów czy walkoutu! Szczęścia w paczkach życzę!

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL