Strona główna FC Hot News FUT 23: Jak rozpoznać ekrany i walkout?
FC Hot NewsFIFA 23Ultimate Team

FUT 23: Jak rozpoznać ekrany i walkout?

823
Jeśli zaczynasz grę w FIFA 23, a w szczególności tryb Ultimate Team, zapewne szukasz informacji, jak rozpoznać skutecznie to, czy trafiasz właśnie kartę ocenioną powyżej 86 oceny ogólnej, czy nieco poniżej tego ratingu. A może w ogóle poniżej oceny 83? Mam więc poradnik, jak szybko rozpoznać walkout!
Od FIFY 17 w grze pojawiają się różnego rodzaju walkouty. W każdej z nich, w nieco inny sposób rozpoznawało się ocenę ogólną zawodnika. Teraz nie mówią nam o tym flary, podświetlenie pod otwierającą się paczką czy w niej samej, a osobne reflektory i fajerwerki! Ale co mówią nam one dokładnie?

Zwykła karta (max. 82)

W zupełności zwykła animacja. Reflektory, które zaznaczyłem na górze nie świecą się, tak więc nie mamy szans na kartę ocenioną nawet na 83. Czyli – bez fajerwerek i bez świateł.

“Ekrany” (83-85)

Tzw. “ekrany” zwiastują reflektory, które podnoszą się i zaczynają świecić, ale nie widzimy nic poza tym. Kamera jedzie prosto i bez większego ruchu w kierunku karty. To oznacza, że trafiamy właśnie kartę ocenioną od oceny 83 do 85. Ale pula takich kart jest dość spora!

Walkout (86+)

Walkout, czyli wyjście zawodnika i kartę ocenioną powyżej 86 oceny, zwiastują oczywiście reflektory po prawej, ale i po lewej stronie. Świecą, a kamera zaczyna jechać do przodu pod nieco innym kątem. Gdy na karcie leci ocena ogólna i pojawi się na chwilę “75”, za kartą zobaczymy białe fajerwerki. To oznaka, że trafiliśmy wysoko ocenioną kartę, a na scenie przed nią pojawi się zawodnik, którego trafiliśmy.

źródło obrazka – fifaultimateteam.it

Mam nadzieję, że news pomógł Wam rozróżnić trafienie zwykłej rzadkiej karty, od ekranów czy walkoutu! Szczęścia w paczkach życzę!

 

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....