FUT 23: Nowy bohater FUT już do trafienia w paczkach!

Od długiego czasu w bazie zawodników FIFA 23 widnieje Ledley King. Wszyscy zastanawiali się, kiedy zawodnik ten ujrzy światło dzienne w naszej ukochanej grze. Nie byliśmy też pewni w jakiej wersji – czy ikony, czy może jednak bohatera. EA SPORTS postawiło na tą drugą opcję. 

Znamy już statystyki nowego bohatera FUT. W przeciekach, leakerzy ukazują go jako zawodnika na wypożyczenie w SBC, a w paczkach teoretycznie można go już trafić. Dokonał tego jeden z użytkowników grupy “Rzeźnicy Kartomanii”, który potwierdził tym samym, że zawodnik wejdzie, lub już wszedł do gry.
Pisaliśmy już o tym bohaterze na początku października (Kliknij tu), gdzie zastanawialiśmy się, czy dostanie ikonę, czy może jednak bohatera. Była też opcja, że nie wejdzie on do gry, tak jak póki co do gry nie wszedł Alfredo Di Stefano. Widnieje on w bazie zawodników od bardzo długiego czasu. Co można powiedzieć o samym zawodniku? To po prostu legenda Tottenhamu, wielki, postawny obrońca, który właściwie taranuje wszystko, co spotka na swojej drodze. Anglik wystąpił łącznie w 321 spotkaniach “kogutów” i strzelił w nich jako obrońca 15 bramek.

Tak wygląda, i wyglądała sytuacja w październiku, a dziś możemy już stwierdzić, że piłkarz pojawił się w grze. Myślę, że jeszcze nie w stu procentach oficjalnie, a jednak w formie błędu. Użytkownik Rzeźników Kartomanii na Facebooku w stu procentach potwierdził jego oficjalne statystyki, które będą prezentować się tak, jak poniżej.

Ledley King na pozycji stopera wygląda naprawdę bardzo dobrze. Nie można sprawdzić jeszcze jego statystyk w grze, ani co gorsza zagrać meczu, ale z pewnością zmieni się to niebawem. Wystarczające tempo, dobre statystyki defensywne, i jak wnioskuję – potężna sylwetka w grze. To będą właśnie atuty Anglika, który otrzymał kartę bohatera.

Widełki cenowe Kinga to maksymalnie 67.5 tysiąca monet, co najprawdopodobniej jest po prostu błędem ze strony EA SPORTS, tak jak i to, że można już trafiać go w paczkach. Czekamy na oficjalne informacje!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL