FUT 23: Zaczynamy event “Centurions”!

Zgodnie z zapowiedziami, w piątek wieczorem ujrzeliśmy pierwszą drużynę Centurions. EA SPORTS obdarzyło ten content w wiele ciekawych kart, ale i paczek czy picków. Jak zaczynamy ten pierwszy weekend z “Centurions”?
Gwoli ścisłości – karty Centurions, to tak, jak snuliśmy domysły, karty za osiągniętą liczbę 100 w jakiejś tam kategorii. To specjalne karty, dodane, aby uczcić wytrwałość i poświęcenie (100+ występów, goli, asyst, czystych kont) z ulepszonymi atrybutami, które pozwolą im zostać legendami w twoim składzie.

Przede wszystkim zaczynamy ten weekend ze świetną pierwszą drużyną, z wielkim przytupem. Główną gwiazdą w niej jest oczywiście pewien brazylijczyk – Neymar Jr. Jest tyle kart w tej drużynie, ale to jednak on jeden odstaje od całej reszty. Warty uwagi jest też Ben Yedder, ale przede wszystkim dobrze widzieć Wojtka Szczęsnego ocenionego na 89. To narodowy obowiązek pozyskać Polaka do naszych klubów!

Poza tą drużyną, w evencie nie ukazało się jeszcze zbyt wiele rzeczy. W SBC pojawił się Riyad Mahrez, który ma dość dobre wymagania, jak na taką kartę. 84, 86+IF, 87. Ma on naprawdę dobre statystyki, choć brakuje mu nieco tempa na tym skrzydełku. Z pomocą przychodzi więc alternatywna pozycja ŚPO, która może sprawić, że Mahrez będzie wielkim rzeźnikiem!

 

 

W SBC mamy także powtórkę SBC o ikonę 1 z 3 do wyboru. Nie ma tu oczywiście zbyt wielkich fajerwerek, bo jest to ikona podstawowa, więc i wymagania są dość niskie – składy 85 i 86. Nie tak źle, jak mam być szczery. Ja osobiście trafiłem Baggio 89, więc miałem bardzo słaby drop. Jednakże nasi przyjaciele z redakcji zdobyli o wiele fajniejsze karty, niż ja.

Ronaldinho, którego trafił GregRockv

W momentach do zdobycia jest Ledley King na wypożyczeniu na 7 spotkań, a także dostępny jest cały segment wyzwań momentów poświęconych temu zawodnikowi. Można w nich zdobyć 8 gwiazdek. Czyli oficjalnie – witamy Ledleya Kinga w gronie kart HERO!

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL