Strona główna FIFA FIFA 23 FUT 23: Ruszył nowy sezon wyzwań. Czy gracze FUT mogą być zadowoleni?
FIFA 23Hot NewsUltimate Team

FUT 23: Ruszył nowy sezon wyzwań. Czy gracze FUT mogą być zadowoleni?

12
Mistrzostwa Świata za nami, a tutaj proszę bardzo, rusza kolejny sezon wyzwań. Brzmi to obiecująco, bo to kolejna szansa na zdobycie wielu nagród, ale jakich? W tym sezonie nie ma już tego, co gracze lubili chyba najbardziej – czyli solidnego fodderu.

Nowy sezon wyzwań nazywa się “Zimowa Elegancja” i potrwa jeszcze 40 dni. Nagrody się nieco pozmieniały, bo przez te 30 poziomów nie zobaczymy już kart tzw. “fabularnych”, jak to miało miejsce do tej pory. Brzmi to dość słabo, ale no w końcu Elektronicy musieli to czymś zastąpić. Czym?
Za poziom 15, do odblokowania będzie paczka trzech pomocników 81+, zaś główną nagrodą sezonową za poziom 30. jest “Paczka Pozycji FUT 23”. Brzmi to nadzwyczaj ciekawie, bo chyba jeszcze takowej paczki nie było w FIFA 23. Wielu może to nakierowywać na to, że jest to paczka pełna zmian pozycji – śmiech śmiechem, ale wielu na pewno tak pomyślało. Nic z tych rzeczy.

“Paczka Pozycji FUT 23” jest po prostu paczką z jedenastoma zawodnikami na różnych pozycjach. Z tego, co wiem, to wszyscy o ocenie ogólnej co najmniej 81+. W niej znajdziemy trzech napastników, trzech pomocników, czterech obrońców i jednego bramkarza.

Poza tymi głównymi nagrodami, którymi zawsze były te za poziom 15. i 30., dostępne są również spore ilości paczek. Megapaczka, Paczka Piłkarzy Ligue 1 Prime, Mała Złota Paczka Piłkarzy, Trzech pomocników 81+ i tak dalej. Warto też zaznaczyć, że w wyzwaniach do odblokowania jest też żeton draftu – dostępny już za poziom 13, a także sporo kart stadionowych i kilka stylów gry.

Powodzenia w odblokowywaniu nagród!

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...