FUT 23: Zimowa góra nowego “contentu” – ruszył event Winter Wildcards!

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. EA SPORTS znowu odpaliło fajerwerki, może nie noworoczne, ale na pewno świąteczne. Bardzo dużo dobrego, nowego contentu już w paczkach, zadaniach czy SBC. Naprawdę, warto rzucić okiem!

W FUT 23 pojawił się przede wszystkim nowy event – zimowe karty wieloznaczne, które zresztą jak i rok temu okazały się bardzo dobrym eventem. Wreszcie naszpikowane świetnymi statystykami karty, takie jak Dembele, Mendy, Sancho, De Bruyne czy Felix. Do tego skała w postaci Tomoriego czy także nieziemski Kante. Większość z tych kart wygląda po prostu świetnie, zjawiskowo.

Co ciekawe, wrócił także znany, popularny z FIFA 17 Butland, który na swojej karcie ma… 5 gwiazdek sztuczek i 5 słabszej nogi! Ale niespodzianka ze strony EA SPORTS. Wrócił w wielkim stylu!
W sklepie czekają na nas za to dwie paczki – paczka “History Makers”, z zapowiadanymi już wcześniej piłkarzami-ambasadorami FUT 23. Można w niej trafić duety z jednego kraju – ikonę lub kartę HERO, a do tego jednego z właśnie tych ambasadorów. Spoko sprawa, bo można zgarnąć zawsze jakiegoś słabszego Mbappe, a jeśli nie – no to coś na przepał.

źródło obrazka: eurogamer.de

Drugą paczką jest Megapaczka – w zasadzie, to nie wiem skąd ona się wzięła na moich obu kontach, ale jest – traktuję to jako świąteczny prezent pod choinkę od EA SPORTS. Miło coś takiego ujrzeć, bo wpadł spoko fodder.

Warto rzucić okiem także na wyzwania – w SBC mamy codziennie nowe ulepszenia codziennego logowania, których będzie w sumie dwanaście. To doskonała rzecz, bo zerowym kosztem wypalania jednego brązowego piłkarza, w wyzwaniach dostajemy za każdym razem miły kamień milowy. Za całą grupę wyzwań i codzienne wykonywanie tego SBC przez 12 dni, czeka nas karta z gwarantowaną zimową kartą wieloznaczną. Już dziś czeka na nas żeton draftu, a w następnych dniach miłe paczki i dwóch brazylijczyków na wypożyczeniu – Prime Ronaldinho, a także Ronaldo. Warto!

Poza tym, w SBC czeka nas dobry Rodrigo De Paul (87) za dwa składy – 84 i 85, a także kilka żetonów. Jeden znajdziemy w paczce za 75 tysięcy monet, w sklepie.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL