FUT 23: Zawodnik miesiąca Premier League – listopad/grudzień

Niedawno pisaliśmy o rozpoczętym głosowaniu na POTM Premier League, dziś mamy wyniki. Poznaliśmy właśnie nowego zawodnika miesiąca, który wchodzi z przytupem do gry. 

Zawodnikiem miesiąca ligi angielskiej został Martin Odegaard. I oczywiście zasłużenie, choć jedynym, kto mógł z nim konkurować, był świetny Marcus Rashford. Odegaard zaliczył świetne występy na przełomie listopada i grudnia i pokazał się z naprawdę klasowej strony. Pomógł Arsenalowi dalej utrzymać się na szczycie tabeli ligi angielskiej.

Jego statystyki są wprost genialne – 3 bramki i 3 asysty w 4 meczach Premier League. Czy naprawdę muszę cokolwiek dodawać?
Anglik otrzymał w SBC swoją kartę specjalną. To jego pierwsza w tym sezonie nagroda zawodnika miesiąca. To ewidentnie jego sezon, ale jest się z czego cieszyć. Jego statystyki na karcie są bardzo w porządku. Nie ma tutaj zbędnych fajerwerków, ale i też nie ma zawodu. To statystyki świetnego ofensywnego pomocnika, na którego po prostu czekaliśmy. Czy jest warty swojej sceny w SBC? No, są to dwa składy: 82, 85+IF, więc myślę, że jak najbardziej warto go wykonać, nawet jako niezły fodder!

 

Gratulujemy!

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL