Jak stoimy z informacjami o TOTS? Nowe SBC i inne.

Dziś piątek, także klasycznie o tej porze dostajemy trochę więcej, niż zwykle w tygodniu. Czego natomiast dowiedzieliśmy się dziś o Team of the Season?

 

kiedy rozpoczynamy nowe wydarzenie – team of the season?

Zacznijmy właśnie od tegoż eventu. Oficjalnie mamy informację, że z TOTSami startujemy już za tydzień. Kilka godzin przed 19 mieliśmy już przecieki. Cholera, ten czas niesamowicie szybko leci. Niedawno przecież były urodziny FUT czy TOTY. Wiemy o dacie wypuszczenia pierwszych kart TOTS z ekranu powitalnego. Będzie to 23 kwietnia, czyli w piątek o 19:00!

Czego możemy się dowiedzieć jeszcze z ekranu powitalnego? No, to oczywiste! Widzimy rzecz jasna poraz pierwszy oficjalnie, tegoroczny design karty TOTS. Moim zdaniem wygląda naprawdę ładnie! Brawa dla grafika, ogólnie tegoroczne karty – chyba wszystkie nie wyglądają źle. Każda ma “to coś” w sobie.

DRUŻYNA SPOŁECZNOŚCI – TEAM OF THE SEASON

Jedną z drużyn sezonu, jest drużyna wybierana przez społeczność. Każdy może oddać głos, jeden na każde urządzenie. Jednakże, strona do wyboru drużyny jeszcze nie pozwala nam oddać swojej opinii. Prawdopodobnie opcja ta zostanie włączona na dniach. Znamy natomiast pełną listę grajków do wyboru. Jest i polski akcent – nasz reprezentant Piotr Zieliński. Chociaż powiem szczerze, że i tak raczej nie dostanie się do tej drużyny sezonu. Liczyłem na więcej, ale i tak nie jest źle!

Link do wyboru zawodników (DZIAŁA!!!!): https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-21/ultimate-team/tots/community?a

zawodnik miesiąca marca w bundesliga – kostić!

Dokładnie tak. Dziś poznaliśmy zawodnika miesiąca w Bundesliga po wyborach graczy. Większość zagłosowała na Kostica. Jest to ciekawy wybór, bo Serb ten całkiem nieźle pokazywał się na boisku w marcu. Aczkolwiek w porównaniu do innych kanydatów – myślę, że inni zasłużyli bardziej. Dostał on oczywiście kartę, ocenioną całkiem wysoko jak na niego, bo na 88. Ten lewy pomocnik naprawdę potrafi szybko biegać, co na tej pozycji jest niewątpliwym atutem. Ale z reszty statystyk – jak na ten etap gry, nie robi niesamowitego wrażenia. Pomijając już fakt, że ma 3 gwiazdki sztuczek i 2 słabszej nogi. Poza tym pracowitości wysoka/wysoka, które też nie robią jakiegoś dobrego wrażenia, jak na gościa który raczej kieruje się bardziej w atak. Ale nic – trzeba uszanować wybór!

Jakie więc są wymagania o Serba? Otóż dość małe. No ale cóż, czego więcej oczekiwać od karty wartej przepalenia w SBC. Oto one:

Bundesliga:
Liczba graczy z Bundesligi: Min 1
Ocena: Min 80
Zgranie: Min 80
Liczba zawodników w składzie: 11
Szczytowa forma:
Informy: Min 1
Ocena: Min 83
Zgranie: Min 75
Liczba zawodników w składzie: 11
Cena za wykonanie to około 50 tysięcy monet – czyli wcale nie majątek. Ale tak jak powiedziałem, lepiej sporządzić te pieniądze na co innego.

SBC o KARTę “KONIEC PEWNEJ ERY”

EA uraczyło nas dziś również wyzwaniem budowania składu o kartę “End of an era”. Jest to karta napadziora Manchesteru City, czyli nikogo innego jak Sergio Aguero. Karta generalnie wygląda fenomenalnie. Jest oceniona aż na 94 oceny ogólnej. Renifery podarowały mu 90 tempa, co zdecydowanie już czyni jego kartę bardziej grywalną niż w zwyczajnej wersji. Bo na normalnej karcie ma on go tylko 78, co jak na napastnika jest… no bardzo małą wartością. Strzały też wzrosły. Argentyńczyk potrafi teraz naprawdę dobrze strzelać. Na papierze statystyka ta oceniona jest aż na 94, czyli wysoko. Drybluje i podaje też całkiem nieźle, więc czego chcieć więcej? Nie powinien nas dziwić fakt, że ta karta kosztuje w SBC około miliona monet. A jednak dziwi, bo moim zdaniem wymagania są lekko przesadzone. Ale to tylko moja opinia.

La Albiceleste
Liczba graczy z Argentyny: Min 1
Ocena: Min 84
Zgranie: Min 75
Liczba graczy w składzie: 11
Rozpoczęcie dynastii
Liczba graczy z Man City: Min 1
Ocena: Min 85
Zgranie: Min 70
Liczba graczy w składzie: 11
Król hat-tricków
Liczba graczy z Premier League: Min 1
Ocena: Min 86
Zgranie: Min 65
Liczba graczy w składzie: 11
Szczytowa forma
Informy: Min 1
Ocena: Min 89
Zgranie: Min 55
Liczba graczy w składzie: 11

podsumowanie

Dziś poznaliśmy design oraz czas startu eventu Drużyny Sezonu. Poza tym zostaliśmy uraczeni wieloma wyzwaniami budowania składu – między innymi o POTM Bundesliga – Kosticia, oraz o Sergio Aguero w wersji End of an era. Masa informacji na dziś.

Powodzenia w paczkach i robieniu SBC!

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL