Strona główna EA SPORTS FC EA FC 25 Legendarny Włoch testowany jako ikona w FC 25? Ma aż 176 występów reprezentacyjnych
EA FC 25PrzeciekiUltimate Team

Legendarny Włoch testowany jako ikona w FC 25? Ma aż 176 występów reprezentacyjnych

283
Mamy coraz więcej informacji na temat FC 25, ale i także samego Ultimate Team. Jedną z przełomowych wieści w kontekście nowych kart ikon jest informacja, która obiegła świat UT wczoraj – mistrz świata z 2006 może zostać dodany jako ikona do FC 25. 

W kwestii EA SPORTS FC 25 dochodzi do nas wiele ciekawych informacji. Wiemy, że w grze może pojawić się nowy tryb “PENTA” czy też nowy sposób rozgrywania rzutów rożnych, o których pisaliśmy TUTAJ. Były także informacje o tym, że Gareth Bale pojawi się w FC 25 jako ikona. Na tym się jednak nowe informacje nie kończą – mamy coś, co zagrzeje w szczególności fanów Ultimate Team.
Jedno z najrzetelniejszych źródeł dotyczących przecieków gier serii FC i FIFA, @FGZNews, podało, że mistrz świata z 2006 – Gianluigi Buffon, jest testowany jako ikona w nowej, jesiennej edycji Ultimate Team. Włoch karierę ma już za sobą od roku, więc w sumie mógłby w grze pojawić się po roku przerwy. Ostatni raz pojawił się przecież w FIFA 23, gdzie w barwach Parmy otrzymał specjalną kartę na pozycji… środkowego obrońcy. 

Gianluigi Buffon jest z pewnością wielką ikoną futbolu, nie tylko włoskiego, ale i światowego. Z całym przekonaniem można powiedzieć, to jeden z najlepszych golkiperów w historii piłki nożnej i obrazą byłoby powiedzenie, że był po prostu “dobry”. Był przecież najlepszym piłkarzem w Europie w 2003, wygrał Mistrzostwo Świata w 2006, czy 10 razy podnosił puchar za Mistrzostwo Włoch. Wybitny piłkarz, który powinien mieć swoje wyróżnienie na białej karcie w FC 25.

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Diego Maradona w EA FC 25? Jest komentarz pracownika EA

Od czasów gry FIFIA 23 nie możemy zagrać dla, niektórych najlepszym piłkarzem...

Czego dowiedzieliśmy się dziś o FC 25? Cena, data premiery, trailer, nowości

Dzisiejszy dzień był dniem szczególnym dla miłośników serii FC. Doszło do oficjalnej...

OFICJALNIE: Tak wygląda okładka FC 25. Jest taka, jak mówiliśmy

Ostatnio poznaliśmy gwiazdę okładki FC 25 w wersji Ultimate. Dziś, jeszcze przed...

OFICJALNIE: Znamy okładkę FC 25 Ultimate Edition! Najlepsza okładka od lat?

No i startujemy z oficjalnymi informacjami odnośnie EA SPORTS FC 25. Potwierdzić...