Strona główna FIFA LOSC Lille – Droga do chwały [#1]
FIFAFIFA 21Kariera

LOSC Lille – Droga do chwały [#1]

67

Lille to średniej wielkości miasto położone w północnej Francji. Prawa miejskie uzyskało na początku XII w.  Sam klub, został założony w 1944. Ma dosyć bogatą gablotę, między innymi sześciokrotnie zdobyty puchar Francji czy czterokrotny mistrz kraju.

“Ostatnie sezony nie szły zbytnio klubowi z Lille. Ich największymi sukcesami były występy w europejskich pucharach, lecz ostatni “Lepszy” sezon miał miejsce w 2010 roku.  Po zawziętych dyskusjach, zarząd klubu postanowił zmienić menagera. Z grona kilku kandydatów których zarząd nie ujawnił, wybrano Philip’a Coulson’a” – Francuskie media

Nowy szkoleniowiec “Les Dogues” miał do dyspozycji doświadczoną kadrę, lecz nie zabrakło młodszych zawodników.

Pierwsze mecze

Już w pierwszych dniach zarządzania zespołem Phil zakontraktował młodych, lecz niezwykle utalentowanych zawodników z odległej Kambodży. Tak więc do składu trafił:

  • Jack Watmore, prawy obrońca mający 20 lat
  • Jacob Stanley, lewy obrońca mający zaledwie 17 lat
  • John Savin, piłkarz mogący grać na każdej defensywnej pozycji
  • Josh Cresswell, Obrońca warty ponad 310 000 000  mający 22 lata

Nowy selekcjoner “ogłosił wyprzedaż” w  swoim klubie ponieważ młodszych graczy wypożyczył a starszych sprzedał.  Za uzyskane w ten sposób środki zatrudnił 3 skautów, których rozesłał po świecie, w poszukiwaniu perełek podobnych do Cresswell’a.

Niestety, Lille w Turnieju przedsezonowym, nie zaszło daleko ponieważ odpadli w półfinale grając z West Ham United.

Początek sezonu Ligowego

W pierwszej kolejce ligowej, grając przeciwko Nimes Olympique Klub pana Coulson’a zwyciężył 2-1. Niestety tak dobrze nie poszło już w meczu przeciwko drużynie z Nicei, bo udało się wywieźć tylko 1 pkt.  W następnych 3 spotkaniach zarówno Saint-Etienne, Dijon FCO czy przede wszystkim  Olimpiqe Lion nie zdołał zatrzymać maszyny Philipa Coulsona. Wyniki to odpowiednio, 3-0 0-2 i 2-0. Kłopoty natomiast zaczęły się w meczu na wyjeździe przciwko Bordeaux które ugodziło Lille na początku lecz na szczęście po hat-tricku Jonathana David’a udało się pokonać zespół z południa.  Jednak nadszedł czas na jeden z najważniejszych meczów ligowych w ciągu sezonu. A mianowicie starcie przeciwko PSG Mauricio Pochettino! Starcie rozpoczeło się szybką bramką Jonhatanha David’a w 20 minucie meczu. Następnie dopiero w 67 minucie Bamba zaskoczył bramkarza strzałem z dystansu. PSG tego dnia było jednynie stać na bramkę honorową  w 87 zdobytą przez Neymar’a.

Po tym spotkaniu opublikowano wyniki dwóch plebiscytów, czyli POTM Leageu One i Menadżera miesiąca. Piłkarzem Ligi Francuskiej został Kylian Mbappe, , a Menagerem  miesiąca Philip Coulson.

Słów kilka o stylu prowadzenia kariery, poziomu trudności i tym podobnych:

Wszystkie mecze były i będą rozgrywane minimum na poziomie “Klasa Światowa”. Jeżeli w przyszłości będzie za łatwo, zwiększę trudność. Kariera jest w głównej mierze symulowana, “wchodzę” do meczu jedynie w trakcie stałych fragmentów gry tj. Rzutów Wolnych, Karnych i czasami rożnych. Historia Pana Philip’a będzie się pojawiać nie rzadziej niż raz na 5 dni. Jeżeli macie do mnie jakieś pytania odnośnie kariery, to pytajcie śmiało na naszym serwerze Discord.
Miłego Dnia!

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Najlepsza edycja gier serii FIFA i FC ostatnich lat – ankieta

Jedni twierdzą, że to FIFA 14 była ich ulubioną – inni wybierają...

Nowa liga piłkarska w EA FC 24? Dobre wieści dla miłośników “kariery”

Fani trybu kariery co roku wyczekują nowości związanej z nowymi ligami w...

Lista 10 Polaków z największym potencjałem w EA FC 24

W końcu zebraliśmy się na napisanie tego artykułu. Generalnie ważnego dla wszystkich,...

FIFA Editor Tool

Najlepsze narzędzie moderskie jest już dostępne dla EA Sports FC 24. ET...