Niesamowita Seria! – LOSC Lille – Droga do Chwały [#2]

Po meczu z PSG, drużynę byłego dyrektora S.H.I.E.L.D czekał łatwiejszy mecz z Stade Rennais, który zakończył się wynikiem 1-2 dla “Les Dogues”. Niestety następie należało się zmierzyć z jedną z kluczowych ekip “francuskiej ekstraklasy” czyli Olimpiqe Marsylia. Po imponującym zwycięstwie 3-0, Philip został zaproszony na wywiad, do jednej z czołowych francuskich redakcji sportowych. Oto część tego wywiadu.
“Redaktor: – Co sądzi pan o występach LOSC Lille w ostatnich ligowych kolejkach ?

Phil: – Są powyżej mych najśmielszych oczekiwań, lecz martwię się nieco grą drugiego napastnika, Pana Weah.

Redaktor: – Czy to oznacza duże transfery w zimowym okienku transferowym ?

Phil: – Tak, lecz proszę się nie spodziewać takiej “rewolucji” jak w wakacje.

Redaktor: – Czy ma pan w takim wypadku jakichkolwiek kandydatów na to miejsce ?

Phil: – Niestety nie mogę nic więcej zdradzić”

Po tym wywiadzie Internet zalała fala plotek, jakoby np. Marcus Rashford miał zasilić szeregi Lille. Atmosferę jeszcze bardziej podgrzał Myron Boadu, który oznaczył oficjalny profil Lille i Coulsona na portalu Tweeter.

Ligowy Październik

Dobrze, odetchnijmy nieco od plotek i zajmijmy się sytuacją w lidze. Po imponujących meczach, nadeszła chwila wytchnienia, czyli spotkania z ligowymi średniakami jak Montpellier HSC, RC Strasburg i Stade de Reims. Wyniki to: 3-1, 1-2 i 1-1.

Piłkarzem miesiąca Październik został bezapelacyjnie Jonhatan Bamba z ekipy Phila Coulsona.

Ciężki Listopad

XI miesiąc roku, ekipa byłego dyrektora S.H.I.E.L.D rozpoczeła obiecująco, zwycięstwem na wyjeździe 0-2 przeciwko utrzymujący się nad strefą spadkową FC Lorient. Niestety następnie było tylko gorzej. Po 2 tygodniowej przerwie reprezentacyjnej, 22.11 Lille TYLKO zremisowało ze spadającym z ligi FC Metz 1-1.  Trzeba jednak zaznaczyć, że Philip wystawiał w tych pojedynkach mocno osłabiony i rezerwowy skład.

Koniec serii zwycięstw z rzędu zakończyła bolesna klęska z RC Lens. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-1 dla gospodarzy.

Grudniowy maraton 

W grudniu, w większości europejskich lig, odbywa się maraton spotkań ligowych. Pierwszym starciem z tego miesiąca było spotkanie z Nantes, zakończone 2-1 dla Lille. Następnie ekipa Philipa Coulsona mierzyła się z: Angers SCO, AS Monaco i Stade Brestois. Starcia te kończyły się wynikami: 0-3, 2-0 i 1-3 dla “Les Dogues”.
Tak więc po wielu trudach, tak kończy się rok 2020 dla Phila Coulsona i jego podopiecznych.

Kwestia Pojawiania Się Karierki

Następny Odcinek pojawi się w czwartek 15.04.2021 o godzinie 12:15.

To tyle ode mnie na dzisiaj.

Miłego Dnia!