Nominacje do POTM, aktualizacje RTTK!

Cześć! W tym artykule przedstawię wam nominacje do tytułu zawodnika miesiąca, nadchodzące aktualizacje kart RTTK oraz daty kontentu z okazji Mundialu do trybu Ultimate Team!


Zacznijmy od nominacji do tytułu zawodnika października w angielskiej Premier League. Do tejże nagrody nominowani zostali: Erling Haaland (Norwegia), Kevin De Bruyne (Belgia), Bruno Guimaraes (Brazylia), Kieran Trippier (Anglia), Leandro Trossard (Belgia), Kepa Arrizabalaga (Hiszpania), Granit Xhaka (Szwajcaria) oraz Miguel Almirón (Paragwaj).

Przejdźmy do analizy kilku kart. Na pierwszy ogień pójdzie snajper z Manchesteru City czyli Erling Haaland. Zawodnik w październiku strzelił 6 goli (w czym jeden hattrick w meczu derbowym z United) rozegrał 4 spotkania co daje nam 350 minut gry. Trzy z tych meczy wygrał a jego zespół przegrał tylko z Liverpoolem. Przejdźmy teraz do belga z Manchesteru City, czyli Kevina De Bruyne. W październiku ten zawodnik zaliczył 3 asysty i strzelił 2 gole. Zagrał w 5 meczach co daje 415 minut na murawie. Teraz zajmiemy się zawodnikiem Newcastle United – Gumaraesem, który zdobył 2 gole i zaliczył 2 asysty w październiku. Rozegrał on 6 spotkań. Na szybkości podsumujmy resztę nominowanych. Trippier w październiku zdobył 2 asysty. Trossard natomiast w październiku strzelił 5 goli. Bramkarz Chelsea – Kepa w październiku 2 razy zachował czyste konto. Xhaka z Arsenalu zdobył w minionym miesiącu 2 gole. I na sam koniec został nam Almirón strzelił 6 goli


Aktualizacje do kart Road To The Knockout. Karty RTTK dostały aktualizacje do oceny ogólnej a oto one:

  • Bennacer (+3)
  • Messi (+2)
  • Mario (+2)
  • Aubameyang (+1)
  • Foden (+1)
  • Valverde (+1)
  • Sule +(1)

 

 

 

Author: Oliwier

Prosty człowiek kochający piłkę nożną i serie gier FIFA.