Nowe nagrody za FUT Champions. Czy przyciągną więcej graczy?

No cześć. Nadal jestem zszokowany po fatalnym EA Play. Ale dzisiaj nie o FIFA 21, a o aktualnej odsłonie. Dokładniej mówiąc – o nagrodach za Ligę Weekendową. Zapraszam!

EA poinformowało nas o nowych nagrodach za Mistrzostwa FUT. W Player Pickach będą dostępne karty z przeróżnych eventów z FIFY 20 – od RTTF do TOTSSF. Czy to przyciągnie graczy do zagrania (czytaj :zmarnowania kolejnego weekendu) FUT Champions? Moim zdaniem nie, bo:

  1. Jest mniejsza szansa na dobrą kartę, bo w tych drużynach jest wiele średniaków,
  2. Ludzie mają napakowane składy z TOTS-ami, Ikonami itp.
  3. W FIFIE nie ma co robić, oprócz otwierania paczek i od biedy robienia wyzwań, a tych w Lidze Weekendowej nie wykonasz.

EA podjęło rozpaczliwą próbę namówienia graczy do pogrania w ich grę, ale wyszedł im skutek odwrotny od zamierzonego. To już mogli dać do Player Picków Ikony, myślę, że skusiłoby się na nie wiele osób, a w gwarantowanych paczkach za Elitę i Top 100 jedna Ikona i dwa TOTSSF-y (elita 1, 2 i 3) oraz 1 Ikona oraz 10 niebieskich kart (Top 100). Wtedy gracze wróciliby do FUT Champions, chociażby dla szansy zagrania najlepszymi Ikonami. Rozruszałoby to także rynek.

Na dzisiaj to tyle, pozdro i miłego popołudnia 😀

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi