Drużyna SezonuFC Hot NewsFIFAFIFA 21SBCUltimate Team

Nowe SBC – Player Picki i nowe Ikony

65

Dzisiaj niedziela, więc wielu graczy liczyło na player picki czy rozbudowy w grze. Nie rozczarowali się. Co tym razem przygotowała dla nas EA?

Przede wszystkim player pick 80+ piłkarzy z LaLiga. Jest to opłacalne wyzwanie, ponieważ jest dostępna ograniczona pula piłkarzy i jest duża szansa, że poleci nam coś dobrego. Ja sam zrobiłem kilka tych SBC, szału nie było, dostałem IFa 81 i Oyarzabala, ale na pewno na przestrzeni dni będę ich robił coraz więcej.
WYMAGANIA:
Dokładnie złoci piłkarze
Min. 5 rzadkich zawodników
Liczba piłkarzy w składzie: 11
Co oprócz tego? No cóż, kilkukrotnie otrzymaliśmy rozbudowy – klasyczne 2×81+ i 82-88, oraz rozbudowę LaLiga Premium – 12 złotych, 3 rzadkich zawodników z ligi hiszpańskiej za cały rzadki złoty skład. Powtórka z Premier League.
Rozbudowa 5×85+ – znowu duża szansa na trafienie TOTS-a – osobiście raczej nie zrobię tego wyzwania – nie mam tylu wysoko ocenionych kart, aczkolwiek jest ono drogie i powinniście się dobrze zastanowić zanim je zrobicie. Cena wyzwania od zera waha się pomiędzy 170 a 180 tysiącami monet – w zależności od platformy.
WYMAGANIA:
Piłkarze (Drużyna Tygodnia): min. 1
Min. 86 oceny ogólnej zespołu
Min. 40 zgrania
Wszystkie te rozbudowy, picki, paczki mają nam pomóc w trafieniu kart TOTS. Jednak co oprócz kart Drużyny Sezonu daje nam w FIFIE radość? Ikony! A nowe SBC o nie przybyły do gry – i są naprawdę kozackie!
-Eric Cantona – Francuz na rynku kosztuje około 3 milionów monet. Jego SBC jest naprawdę drogie – trzeba przepalić aż 13 składów, między innymi obejmujących 3 składy 88 czy jeden 89. Drogie, ale warte swojej ceny.
-Marcel Desailly – kolejna francuska Ikona, tym razem defensywna. Cena tej karty waha się pomiędzy 1-1,5 miliona coinsów. 9 składów – między innymi 88, dwa 87 i 86.
-Raul Gonzalez – tu już sprawa wygląda nieco inaczej – do przepalenia mamy tylko 7 składów – m. in. 87 z In-Formem czy 86 z In-Formem.
Każde SBC wydaje się opłacalne, mi podobają się zwłaszcza picki oraz SBC o Ikony. Powodzenia w paczkach i pickach, pamiętajcie żeby nie przesadzić z inwestowaniem w to kasy!

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....