Nowe SBC – Player Picki i nowe Ikony

Dzisiaj niedziela, więc wielu graczy liczyło na player picki czy rozbudowy w grze. Nie rozczarowali się. Co tym razem przygotowała dla nas EA?

Przede wszystkim player pick 80+ piłkarzy z LaLiga. Jest to opłacalne wyzwanie, ponieważ jest dostępna ograniczona pula piłkarzy i jest duża szansa, że poleci nam coś dobrego. Ja sam zrobiłem kilka tych SBC, szału nie było, dostałem IFa 81 i Oyarzabala, ale na pewno na przestrzeni dni będę ich robił coraz więcej.
WYMAGANIA:
Dokładnie złoci piłkarze
Min. 5 rzadkich zawodników
Liczba piłkarzy w składzie: 11
Co oprócz tego? No cóż, kilkukrotnie otrzymaliśmy rozbudowy – klasyczne 2×81+ i 82-88, oraz rozbudowę LaLiga Premium – 12 złotych, 3 rzadkich zawodników z ligi hiszpańskiej za cały rzadki złoty skład. Powtórka z Premier League.
Rozbudowa 5×85+ – znowu duża szansa na trafienie TOTS-a – osobiście raczej nie zrobię tego wyzwania – nie mam tylu wysoko ocenionych kart, aczkolwiek jest ono drogie i powinniście się dobrze zastanowić zanim je zrobicie. Cena wyzwania od zera waha się pomiędzy 170 a 180 tysiącami monet – w zależności od platformy.
WYMAGANIA:
Piłkarze (Drużyna Tygodnia): min. 1
Min. 86 oceny ogólnej zespołu
Min. 40 zgrania
Wszystkie te rozbudowy, picki, paczki mają nam pomóc w trafieniu kart TOTS. Jednak co oprócz kart Drużyny Sezonu daje nam w FIFIE radość? Ikony! A nowe SBC o nie przybyły do gry – i są naprawdę kozackie!
-Eric Cantona – Francuz na rynku kosztuje około 3 milionów monet. Jego SBC jest naprawdę drogie – trzeba przepalić aż 13 składów, między innymi obejmujących 3 składy 88 czy jeden 89. Drogie, ale warte swojej ceny.
-Marcel Desailly – kolejna francuska Ikona, tym razem defensywna. Cena tej karty waha się pomiędzy 1-1,5 miliona coinsów. 9 składów – między innymi 88, dwa 87 i 86.
-Raul Gonzalez – tu już sprawa wygląda nieco inaczej – do przepalenia mamy tylko 7 składów – m. in. 87 z In-Formem czy 86 z In-Formem.
Każde SBC wydaje się opłacalne, mi podobają się zwłaszcza picki oraz SBC o Ikony. Powodzenia w paczkach i pickach, pamiętajcie żeby nie przesadzić z inwestowaniem w to kasy!