Sobotnie wyzwania budowania składu oraz karty MOTM!

Wczoraj wyszła drużyna sezonu La Liga. Czym EA postanowiło uraczyć nas dzień po tym? Do gry weszły ciekawe SBC!

Jak nie trudno się domyślić, dzisiejsze wyzwania budowania składu związane są oczywiście z La Liga Santander. I są równie okazałe, jak wczorajsza drużyna, którą wszyscy ją już widzieli. Jednym słowem – potęga. Tak więc, co nowego jesteśmy dziś w stanie wykonać w wyzwaniach budowania składu? Ile kosztują te wyzwania i czy warto?wyzwania budowania składu

Coutinho w wersji Flashback!

Zdobądź wersję Flashback Philippe’a Coutinho, świętując jego włączenie do FUT 20 TOTSSF!

Tak więc, zaczynamy od zawodnika FC Barcelony, niejakiego Philippe Coutinho. Myślę, że jednego z bardziej nieudanych transferów tego klubu w ostatnich czasach. Ale zobaczmy na jego nową kartę Flashback w FIFA 21. Przyznam, że w tej wersji, Brazylijczyk prezentuje się naprawdę nieźle. Ba, to nawet mało powiedziane. EA Sports przyznało mu na dzisiejszej karcie aż 92 oceny ogólnej, co jak na niego jest niezłym wynikiem. Ulokowany został na pozycji środkowego ofensywnego pomocnika, a na tej pozycji może świetnie współgrać ze swoimi statystykami. Coutinho ma bardzo dobre tempo jak na ŚPO, bo aż 90 punktów tej statystyki. Oznacza to, że będzie całkiem nieźle ganiał po boisku. Niewątpliwie rzucającą się w oczy statystyką może być drybling oceniony na 97, co na tej pozycji jest rzadkością – w pozytywnym sensie. Dodać można również świetne podania, oraz strzały. Gwiazdki sztuczek też się zgadzają!

Tyle atutów przekłada się też na dość duże wymagania. Jednak myślę, że są one w sam raz jak dla tej karty. Potrzeba oddać składy 84+IF, 86+IF oraz 87 w SBC o Brazylijczyka. Kosztują one łącznie ponad 400 tysięcy monet, może 450 kafla. To spoko cena. Czy warto, to zostawiam już do Waszej opinii, i czy wpasuje się w Wasz skład. Lecz myślę, że to naprawdę mocny wybór na środkowego ofensywnego pomocnika, i zawodnik Barcy powinien sprawdzić się dobrze podczas gry.

Trippier w wersji TOTS

Nie mogło obejść bez SBC o kartę w wersji Team of the Season z La Liga Santander. Taką kartę otrzymał Trippier. I wiecie co? Nawet mi się podoba! Umiejscowiony na prawej obronie zawodnik Atletico Madryt, naprawdę wygląda nieźle. Dostał on kartę ocenioną na 90 oceny ogólnej. Anglik ten ma 90 tempa – oczywiście, znajdą się szybsi na tej pozycji, aczkolwiek wydaje mi się, że to wystarczająca wartość do poprawnej gry na tej pozycji. Statystyki obrony oraz fizyczności też są na swoim miejscu, bo EA wyceniło obie około 90. To bardzo ciekawa karta, z pewnością warta uwagi. Mamy całkiem przyzwoite, jak za niego wymagania. Skład 81, oraz 86+IF. Łącznie całość wyjdzie nas lekko ponad 100 tysięcy monet. Spoko karta w stosunku cena-jakość.

NOWE KARTY MAN OF THE MATCH! jest i ekstraklasowy akcent.

Mamy też nowe karty MOTM w grze. Wersję Champions League dostał Kante, który świetnie zagrał kontra Realowi Madryt. Widzimy w tej wersji również Mahreza, który został zawodnikiem spotkania Man City kontra PSG. W wersji MOTM zobaczyć możemy na przykład Ekstraklasowy akcent, Iviego z Rakowa Częstochowa. Raczej niegrywalny, ale miły akcent 😉

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL