Oficjalnie: Juventus Turyn licencjonowanym klubem w FIFA 23!

Tak, tak, tak! Stało się. Jeden z najlepszych włoskich klubów – Juventus, ponownie wraca do FIFA 23 jako licencjonowana ekipa. To wiadomość dnia, którą EA Sports nam przekazało.

Jak wiemy, w grach serii FIFA, Juventus Turyn nie był dostępny od kilku lat. Właściwie to od FIFY 20 “Stara Dama” występowała pod szyldem “Piemonte Calcio”. Tak też Juventus od paru lat kojarzą gracze FIFY, ale te złe skojarzenia odejdą w niepamięć. EA Sports oficjalnie potwierdza – Juventus znajdzie się w przyszłej edycji gry!

Włoska ekipa wraca do gry na mocy specjalnej, ekskluzywnej licencji i partnerstwa, na które temat EA wydało specjalne oświadczenie wraz ze specjalnymi screenami. Dowiadujemy się z niego, że do gry powraca stadion 36-krotnego mistrza Włoch, logo, stroje, a także mamy informacje o innych informacjach związanych z FUTem:

“Domowy stadion Juventusu – Allianz Stadium – powróci w grze FIFA 23, autentycznie odtworzony wraz z logo klubu i kultowymi strojami.

Oprócz współpracy z klubami były pomocnik Juventusu, Claudio Marchisio, zostaje najnowszym bohaterem FUT ujawnionym w grze FIFA 23. Wielokrotny zwycięzca Scudetto dołącza do najbardziej pamiętnych twarzy i ulubieńców w grze, aby powrócić na boisko w FIFA 23 Ultimate Team™. Jeden z najlepszych młodych napastników gry – Dušan Vlahović – zostanie również ekskluzywnym ambasadorem EA SPORTS FIFA 23.”

Mamy także parę screenów z gry:

EA Sports postanowiło z tej okazji nagrać specjalny trailer związany z włoskim klubem:

Za dużo w nim ciekawego to nie ma, wszystko zostało podane w oświadczeniu. Ale lektorem jest Claudio Marchisio – wspomniany wcześniej bohater FUT w FIFA 23. Jak myślicie, jak może wyglądać jego karta? I co myślicie o tej współpracy?

źródło: https://www.ea.com/games/fifa/fifa-23/news/fifa-23-juventus-ea-sports-official-partnership-announce?isLocalized=true

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL