Strona główna FC Hot News Okładki FIFA 22 oficjalnie zaprezentowane. Czy są fajerwerki?
FC Hot NewsFIFAFIFA 22

Okładki FIFA 22 oficjalnie zaprezentowane. Czy są fajerwerki?

67

Lipiec to z pewnością miesiąc, w którym możemy oczekiwać wielu informacji jeśli chodzi o nowe odsłony gry FIFA. I tak jest i teraz. EA Sports pokazało oficjalne okładki do swojej najnowszej edycji kopanki, która ma mieć premierę na przełomie września i października.

O FIFA 22 jest coraz głośniej i głośniej. Wielu już sądzi, że obecna edycja FIFY nie jest już prawie grana i wszyscy czekają ze zniecierpliwieniem na nową edycję. Tak też trochę jest. Dziś ujrzeliśmy oficjalne okładki i właściwie potwierdza się informacja o ilości edycji. Sami zobaczcie!

[GALERIA] reszta tekstu pod obrazkami…

FIFA 22 (PS4) – edycja standardowa
FIFA 22 (PS5) – edycja standardowa
FIFA 22 – edycja Ultimate

Obejrzeliśmy właśnie okładki FIFA 22. Oficjalne. Dojść można do wniosku po nich, że najprawdopodobniej we wrześniu lub październiku na półkach sklepowych i w internecie nie ujrzymy trzech edycji gry. Oczywiście, mówię o trzech edycjach na nowej generacji konsol. Teraz będzie po prostu edycja standardowa, jak i Ultimate.

Co do samych okładek – kwestia gustu. Mi się one nawet podobają. Nie ma na nich jakoś bardzo przepychu. Oczywiście, edycja Ultimate zyskała nieco inną szatę graficzną, która wygląda naprawdę fajnie. Podobną okładkę EA zrobiło do MADDENA 22, w specjalnej MVP Edition.

Twarzą FIFA 22 poraz kolejny został Kylian Mbappe – słynny, młody francuski napastnik. Co do tego, czy zasłużył, żeby być na niej – w to wątpię, ale to jest tylko moja opinia. EA chwali się i podkreśla, że jest on na okładce drugi rok z rzędu i takiego zaszczytu mógł dostąpić jedynie Cristiano czy Messi. On sam komentuje:

„Możliwość wystąpienia na okładce FIFY rok po roku jest niesamowita. Mam wyjątkową relację z tą serią gier i nie mogę się już doczekać rozgrywki w FIFĘ 22 równocześnie z fanami.”

Wielu graczom nie podoba się wybór Kyliana na bohatera okładki FIFA 22. I rzeczywiście, mogliby dać kogoś nowego, no nie wiem, na przykład Sancho. A tu taki klopsik.

Jeszcze jedna informacja. W niedzielę 11 lipca o 17:30 ukaże się trailer FIFA 22. Wszyscy czekamy z niecierpliwością!

 

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....