Okładki FIFA 22 oficjalnie zaprezentowane. Czy są fajerwerki?

Lipiec to z pewnością miesiąc, w którym możemy oczekiwać wielu informacji jeśli chodzi o nowe odsłony gry FIFA. I tak jest i teraz. EA Sports pokazało oficjalne okładki do swojej najnowszej edycji kopanki, która ma mieć premierę na przełomie września i października.

O FIFA 22 jest coraz głośniej i głośniej. Wielu już sądzi, że obecna edycja FIFY nie jest już prawie grana i wszyscy czekają ze zniecierpliwieniem na nową edycję. Tak też trochę jest. Dziś ujrzeliśmy oficjalne okładki i właściwie potwierdza się informacja o ilości edycji. Sami zobaczcie!

[GALERIA] reszta tekstu pod obrazkami…

FIFA 22 (PS4) – edycja standardowa
FIFA 22 (PS5) – edycja standardowa
FIFA 22 – edycja Ultimate

Obejrzeliśmy właśnie okładki FIFA 22. Oficjalne. Dojść można do wniosku po nich, że najprawdopodobniej we wrześniu lub październiku na półkach sklepowych i w internecie nie ujrzymy trzech edycji gry. Oczywiście, mówię o trzech edycjach na nowej generacji konsol. Teraz będzie po prostu edycja standardowa, jak i Ultimate.

Co do samych okładek – kwestia gustu. Mi się one nawet podobają. Nie ma na nich jakoś bardzo przepychu. Oczywiście, edycja Ultimate zyskała nieco inną szatę graficzną, która wygląda naprawdę fajnie. Podobną okładkę EA zrobiło do MADDENA 22, w specjalnej MVP Edition.

Twarzą FIFA 22 poraz kolejny został Kylian Mbappe – słynny, młody francuski napastnik. Co do tego, czy zasłużył, żeby być na niej – w to wątpię, ale to jest tylko moja opinia. EA chwali się i podkreśla, że jest on na okładce drugi rok z rzędu i takiego zaszczytu mógł dostąpić jedynie Cristiano czy Messi. On sam komentuje:

„Możliwość wystąpienia na okładce FIFY rok po roku jest niesamowita. Mam wyjątkową relację z tą serią gier i nie mogę się już doczekać rozgrywki w FIFĘ 22 równocześnie z fanami.”

Wielu graczom nie podoba się wybór Kyliana na bohatera okładki FIFA 22. I rzeczywiście, mogliby dać kogoś nowego, no nie wiem, na przykład Sancho. A tu taki klopsik.

Jeszcze jedna informacja. W niedzielę 11 lipca o 17:30 ukaże się trailer FIFA 22. Wszyscy czekamy z niecierpliwością!

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL