Jerzy Dudek oficjalnie w FIFA 22! Liga Brazylijska w grze – przecieki #2

Dzisiaj w nocy można było na rynku transferowym wyszukać kilka nazwisk związanych z “FUT Heroes Club”. Między innymi – było to nazwisko, które już od kilku dni przewijało się w dyskusjach i kodzie gry – Jerzy Dudek. Oprócz tego w kodzie gry pojawiły się kluby oraz zawodnicy z brazylijskiej Serie A.

  1. Można było wyszukać nazwiska takich zawodników jak: Antonio Di Natale, Tim Cahill czy David Ginola. Oczywiście dla nas najważniejszy jest Dudek. Oceniony na 85, będzie on kartą dostępną w ramach FUT Heroes Club. Czyli na Polską Ikonę przyjdzie nam jeszcze poczekać…

    2. W kodzie gry pojawiły się zapisy drużyn oraz zawodników występujących w lidze Brazylijskiej, co oznacza, że prawdopodobnie w pełni licencjonowane rozgrywki ujrzymy już w następnej odsłonie FIFY. Jest to ciekawa sprawa i kolejna wygrana przez EA licencja. I coś bardzo przyjemnego – w kodzie gry pojawił się też Dani Alves (ocena ogólna 82).
    3. Do gry ma zostać dodana piąta liga angielska – Vanorama. Ciekawe pod kariery, Road to Glory z piątej ligi do Premier League? Brzmi ciekawie. Oczywiście w FUT karty te będą totalnie bezużyteczne.

    4. Do kodu gry tej nocy zostały również dodane po trzy wersje Wayne’a Rooneya, Ikera Casillasa, Alfredo Di Stéfano oraz Robina van Persiego. Oczywiście chodzi o Ikony, wreszcie doczekałem się Van Persiego! Na pewno praktycznie każda z nich będzie grywalna, i o to przecież chodzi.

    Źródła: Facebook Kartomanii, Twitter: @UltimateTeamUK