Umarł król, niech żyje król! Pierwsze przecieki z FIFY 22

A więc stało się i jest oczywiste chyba dla wszystkich – FIFA 21 oficjalnie umarła (choć jeszcze ostatkiem sił się trzyma). Chyba nikt nie gra w to już na poważnie, poziom w FUT Champions to żart, a więc pora na pierwszą, ale zapewne nie ostatnią porcję przecieków z FIFY 22!

 1. W nowej odsłonie kopanki od EA mamy otrzymać FUT Heroes Club. Byłyby to takie “podikony”, prawdopodobnie nie miałyby one zgrania z każdym zawodnikiem, byłyby z danego klubu.

  Najprawdopodobniej to właśnie tutaj miałby się pojawić Jerzy Dudek, o którym ostatnio pisaliśmy i o którym było głośno ze względu na rewelacje w kodzie gry.
  2. Mamy otrzymać aż trzy nowe formacje, dosyć kontrowersyjne – 3-5-1-1, 5-2-3 oraz 5-4-1. Na pewno godne uwagi, zwłaszcza ta pierwsza, z aż czterema liniami w polu, mocno zagęszczająca środek pola. Na pewno przetestuję ;D
  3. Widzieliśmy już nowe menu gry, w którym mamy do czynienia z bardzo ciekawymi modelami 3D piłkarzy.

  Mi ten design mega się podoba, mam tylko nadzieję że oprócz Neymara będą tam inni piłkarze (np. Robert Lewandowski).
  4. Na twitterze użytkownika @RisingFUT otrzymaliśmy też niesamowite koncepty dotyczące trybu kariery. Mamy tu takie obrazki jak:

  Menu główne klubu

  Oraz Menu U-21. Gdyby tak wyglądał tryb kariery, byłbym wniebowzięty i na pewno grałbym nie mniej niż w FUT!

  Na razie to na tyle, jeśli macie jakieś przecieki dotyczące nowej wersji gry, możecie je podesłać na naszego Facebooka. Miłego dnia!
  Źródło: Facebook: Kartomania – FIFA Ultimate Team i nie tylko, Twitter: @RisingFUT