Przełamujący schematy w VOLTA Football – prezentacja

LEWIS HAMILTON – Lewis Hamilton wnosi do VOLTA FOOTBALL swoje doświadczenie z asfaltu. Wygrał najwięcej wyścigów w historii Formuły 1. Aż siedmiokrotnie zdobywał tytuł mistrzowski, wyrównał rekord – a jest teraz na dobrej drodze, by go pobić. Hamilton wniesie do Twojego składu niesamowite połączenie szybkości, kontroli i drygu.
FRED – Fred jest szalejącym na punkcie piłki fanem Desimpedidos, który wygrał konkurs na ich prezentera. To było jego pierwsze marzenie. Na początku tego roku został zawodnikiem drużyny Magnus Futsal. To było drugie marzenie. Dzięki swojej sile Fred może osiągać niemożliwe – jego umiejętności na pewno się przydadzą w VOLTA FOOTBALL.
ZINEDINE ZIDANE – Czy jest coś, czego IKONA FUT Zinedine Zidane nie potrafi zrobić? Niesamowicie szybki maestro środka pola wygrał wszystko jako piłkarz, a potem został menedżerem, który dał swojemu ukochanemu klubowi, Realowi Madryt, upragnioną La Decimę. Dzięki niesamowitej technice i doskonałemu panowaniu nad piłką daje nieograniczone możliwości rozgrywania akcji na ulicznych boiskach.
DUA LIPA – Zdobywczyni GRAMMY, słynna gwiazda muzyki Dua Lipa zamieni największe stadiony świata na małe boiska w VOLTA FOOTBALL. Po występie na finale UEFA Champions League w roku 2018 Dua Lipa została powitana przez kibiców Liverpoolu. Jako przełamująca schematy VOLTA Dua na pewno uderzy we właściwe tony od pierwszego gwizdka.
ANTHONY JOSHUA – Anthony Joshua, złoty medalista olimpijski i dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej, trafia z ringu na małe boisko. Urodzony i wychowany w Watford bokser w żadnym razie nie jest piłkarskim żółtodziobem. Teraz wnosi swoje doświadczenie do VOLTA FOOTBALL.

 

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi