SBC o kartę TOTS z ligi EFL oraz o zawodnika TOTS moments!

Jak niemalże codziennie, tak i dziś otrzymaliśmy kolejne SBC. W porównaniu do wczorajszych – zdecydowanie lepsze cenowo i nie tylko.

Wczoraj, jak zapewne wiecie, EA kusiło nas wyzwaniami  o gwarantowaną ikonę. Ofensywną, w dodatku. Renifery dołożyły również w “prezencie” paczkę z dwoma piłkarzami 86+, przy wymianie całego składu 86+ (XD). Tak, to logika EA. Nie zrozumiemy.

Czym dziś kuszą nas Elektronicy? Myślę, że dzisiejsza oferta jest bardzo przystępna. Dostaliśmy dziś trzy SBC, no dobra, cztery wliczając w tą liczbę strój do gry. Jakie to wyzwania budowania składu?

SBC o gwarantowaną kartę TOTS EFL

Wyzwanie to wygląda przeciekawie. Jest to przecież  SBC z gwarantowaną kartą TOTS. Ponadto kosztuje ono tylko ok. 20000 coins w zależności od platformy. Brzmi kusząco, ale czy warto? To jest dobre pytanie na, które każdy musi sobie sam odpowiedzieć, bo z jednej strony możemy trafić jakąś potężną kartę, z drugiej jakiegoś bolca. Chociaż trzeba zaznaczyć, że karty, o których mówimy są naprawdę silne z delikatnymi wyjątkami. Kto jest warty uwagi?

Na przykład Emiliano Buendia. No ten gość prezentuję się chyba najlepiej z całego składu. Jest to prawy pomocnik i co ważne jest szybki! Oczywiście poza tempem ocenionym na 96 posiada jeszcze inne atuty, takie jak strzały z oceną 92 czy drybling na 94. Jako że jest prawym pomocnikiem to jego ocena podań wynosi 92. Jest w miarę silny(85), lecz wzrostem nie grzeszy. Łączny overall to 91. Pracowitości są obie wysokie. Oczywiście radzę samemu ocenić jego użyteczność w grze.

Wymagania:

Zawodników z Anglii: Min 1
Ocena drużyny: Min 82
Zgranie drużyny: Min 30
Zawodników w drużynie: 11

Sarribal SBC

Jest to kolejne dzisiejsze wyzwanie. Tutaj dostajemy tylko paczkę, lecz to SBC jest, jakby nie patrzeć tanie, bo wydamy tutaj tylko od 5 do 10 tysięcy coins w zależności od platformy.

Wymagania:

Ta sama liczba lig: Max 8
Ta sama liczba klubów: Min. 4
UEFA Champions League Zwykłe lub rzadkie: Min. 1
Rzadko: Min 8
Ocena drużyny: Min 70
Zgranie zespołu: Min 85
Graczy w drużynie: 11
Dostajemy za to paczkę: Rare Mixed Players

 

SBC o kartę TOTS moments Lucasa Digne

 

Jest to ostatnie SBC na dziś. Tutaj mamy kartę lewego obrońcy. No jest on szybki, bo ma 90 tempa. Z dryblingiem i podaniami też nieźle, bo po 85. Fizyczność i obrona wynoszą kolejno 87 i 88. ALE, ma poważny problem. Chodzi tu o pracowitości, bo ten ma wyższą w ataku niż w obronie. Ponadto jest on obrońcą, a jego wzrost pozostawia wiele do życzenia. Łącznie to SBC kosztuje od 250 do 300 tysięcy coins w zależności od platformy. Piszę łącznię, bo to wyzwanie dzieli się na dwa. Jeśli wykonamy oba to dostajemy zawodnika i jeszcze poszczególne nagrody. Powodzenia w paczkach i w SBC!

Wymagania:

Graczy z Francji: Min 1
Zawodnicy IF: Min 1
Ocena drużyny: Min 84
Zgranie drużyny: Min 75
zawodników w drużynie: 11
Dostajemy za to paczkę: Small pride gold players pack

zawodników z Premier League: Min 1
Zawodnicy z IF: Min 1
Ocena drużyny: Min 86
Zgranie drużyny: Min 70
graczy w drużynie: 11
Dostajemy za to paczkę: Premium Gold Players

autor Yoohoo & No name
ostatnia edycja wizualna: 28.04.2021 godz 14;43 by yoohoo

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL