TOTS HYPE! Co nas czeka w trakcie eventu?

Na dobre rozkręcony został hype związany z TOTS. Można już głosować na drużynę społeczności, a zgodnie z przeciekami “Niebieski Team” zostanie nam przedstawiony w piątek, 23 kwietnia. Co zatem czeka nas za tydzień?

Najpierw rzeczy oczywiste – na pierwszy ogień pójdzie ekipa społeczności. Gdzie zagłosować? Pod tym linkiem. Rynek kompletnie oszalał – Kylian Mbappe chodzi po 277 tys. monet, a będzie jeszcze tańszy!
Jak będzie wyglądał sam event? Posiłkując się poprzednimi latami mogę stwierdzić, że samo wydarzenie z roku na rok staje się coraz bardziej rozdmuchane i ma większą zawartość. W tym roku najprawdopodobniej ujrzymy drużyny z następujących lig:
1. TOTS Community & TOTS EFL
2. TOTS Premier League & SPFL
3. TOTS LaLiga & SuperLig
4. TOTS Bundesliga & Liga NOS
5. TOTS Serie A & CSL
6. TOTS Eredivisie i SPL
7. TOTS MLS i LATAM
8. TOTS Ultimate i Reszty Świata
Łącznie 16 lig w ciągu 8 tygodni trwania eventu. Można sobie wyobrazić liczbę SBC, Wyzwań… Zresztą, o wielu z nich pisaliśmy w naszych artykułach o przewidywaniach TOTS.
Powoli staje się faktem, że w tym roku składy z najlepszymi kartami będziemy mogli składać w trakcie eventu za bezcen. Te ceny maleją praktycznie z godziny na godzinę. Zresztą na to zanosiło się już od dawna…
Warto dodać że w zeszłym roku każda liga dostawała minimum jednego zawodnika w SBC i minimum jednego za darmo, w Wyzwaniach. Co oznacza, że nie trafiając żadnego TOTSa w paczce na koniec eventu możemy ich zgromadzić ponad 32. To tylko pokazuje, jak wielkim czasem rozpusty w grze jest TOTS. Czy to dobrze, czy źle, zostawiam waszej opinii.
Jeszcze raz zachęcam na głosowanie na swoją drużynę sezonu społeczności i umieszczanie tam Piotrka Zielińskiego 😀
https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-21/ultimate-team/tots/community?a