Wielki Transfer ! – LOSC Lille – Droga do Chwały [#3]

“W czasie 3 tygodniowej przerwy w rozgrywkach spowodowanej Świętami Bożego narodzenia i Nowym Rokiem, Philip Coulon i cały sztab nie spali. Powód? Jak ogłoszono 07.01.2021 do klubu dołączył nowy napastnik. Jest to młody, perspektywiczny Holender, Myron Boadu! Tak więc plotki się potwierdziły, a 20-latek trafia z miejsca do pierwszego składu. Co w takim razie z Weah? Jak potwierdził Phil, Amerykanin będzie grał w mniej ważnych meczach i wchodził z ławki za Boadu. Tak więc dzieje się w Lille!” – Francuskie Media

Niestabilna Forma

Najprostszym określeniem formy LOSC Lille w styczniu jest chyba sinusoida. Głównym zadaniem postawionym przed zespołem, było odbudowanie dawnej formy. Wygrana z Bordeaux 2-0 podniosło nieco morale zespołu, lecz porażka na wyjeździe z OL 2-1 była brutalnym powrotem do rzeczywistości.

Raport ze Szkółki

W szkółce Lille panowała prosta zasada postawiona przez Phila Coulsona: Zostają tylko najlepsi. Tym sposobem, po 4 miesiącach pracy skautów, Menager otrzymał zadowalające wyniki. Ci piłkarze mają bardzo dobry potencjał i świetnie się zapowiadają na przyszłość.

“Pucharowe” Poczynania

Ostatnio media “przemilczały” kwestię pucharu krajowego i przed wszystkim Ligi Europy, a jest to coś, o czym należy wspomnieć. Oto wyniki dotychczasowych rund owych rozgrywek:

Puchar Krajowy:

1/16 Finału
Lille 2-0 Sochaux

1/8 Finału
Stade Brestois 2-3 Lille

1/4 finału

OL – Lille (mecz jeszcze nierozegrany)

Europa Leage:

Faza grupowa (Z perspektywy Lille)

Lille 1-0 AIK Fotboll | AIK Fotboll 0-0 Lille

Real Sociedad 0 – 0 Lille | Lille 2-1 Real Sociedad

Lille 2 – 0 IK Start | IK Start 2 – 2 Lille

1/16 Finału

As Roma 0 – 0 Lille | Lille 3 – 1 As Roma

1/8 Finału

Real Sociedad –  Lille (mecz nierozegrany)

Dalsze plany na tą karierę

Obecnie trwa maraton, ponieważ chcę nadrobić okres który już zagrałem (marzec 2021). Następny odcinek pojawi się za tydzień ponieważ to w głównej mierze redakcja o FUT niż o karierkę. Dzięki wielkie za tak liczne zainteresowanie moimi artykułami.

Miłego dnia!