Za kilka dni serwery w starszych wersjach FIFA przestaną działać!

EA Sports jeszcze kilka lat temu usuwała FIFA 14. Za kilka dni jednak, dojdzie do “zmasowanego” wyłączenia serwerów w kilku FIFAch. Jakich?

Dziś news z kategorii tych smutniejszych. Jeszcze nie tak dawno żegnaliśmy 14-stkę i grę online w niej. No ok, trochę przesadziłem, pod koniec 2017 roku. Starzy wyjadacze musieli pożegnać się ze swoimi składami. Prawdopodobnie niedługo serwery EA przestaną działać w jeszcze kilku wersjach. Eh…

To właściwie news przypominajka. Pisałem o tym przykrym incydencie, który ma się wydarzyć niebawem, dwa miesiące temu. Niestety, jesteśmy już bliziutko, dlatego muszę Wam o tym przypomnieć.
Serwery zostaną wyłączone w FIFA 15, FIFA 16, FIFA 17, FIFA 18 już 6 maja. Niestety, oznacza to, że starsi wyjadacze FIFA będą musieli pożegnać się z grą online, oraz co ważne ze swoimi składami w FIFA Ultimate Team. Trochę szkoda, że na przykład wersja online FIFA 15 odchodzi. Moim zdaniem – najlepsza FIFA w którą grałem. Ale Elektronicy muszą zrobić miejsce dla FIFA 22. Szkoda!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL