FIFA 21 TOTS – Ekstraklasowy akcent. Przewidywania TOTS Reszty Świata!

Jako że za kilka tygodni wystartuje event Team of the Season, pojawia się coraz więcej przewidywań kolejnych drużyn. Pisaliśmy już o Premier League i Bundeslidze. Przyszedł czas na w teorii najsłabszą drużynę, czyli Resztę Świata!

Najgrywalniejsi
Drużyna prezentuje się naprawdę dobrze. Świetnie wyglądają zwłaszcza dwaj zawodnicy na górze – Orsić i Tavernier. Ten pierwszy świetnie sprawdzał się jako zmiennik – najpierw karta w formie, potem dwa MOTMY za Ligę Europy. Ten drugi jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych obrońców w grze.
Dodatkowo mi podoba się Nsame. Osobiście robiłem nim wyzwania (karta IF 84) i muszę przyznać, że drżę na myśl o Nsame TOTS wpuszczanym z ławki w 70. minucie. Dlaczego wpuszczanym? Bo bardzo trudno go połączyć, a poza tym na tym etapie gdzie wychodzi Reszta Świata raczej nie zawita do pierwszych jedenastek.
Nasz akcent
W przewidywaniach widzimy również zawodnika z naszej ojczystej Ekstraklasy – Pekharta. Czech zalicza naprawdę świetny sezon i bez dwóch zdań zasłużył na TOTS-a. I powiem wam – jak na kartę 87, i to z naszej ligi, nie wygląda on tak źle! Jasne, w większości składów nawet nie powącha murawy, ale zawsze jest to pewnego rodzaju kontynuowana tradycja, po Jóźwiaku z zeszłego roku, i można tak sięgnąć aż do Carlitosa z 18 czy nawet wcześniej.
Ja sam z przyjemnością zobaczyłbym Pekharta w Zadaniach Tygodniowych, ale to tylko takie moje małe marzenie. Wątpię, żeby EA tak to ujęło.
Dla porównania drużyna Reszty Świata z zeszłego roku: